Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wabere's-nél mennyi a teli...

Wabere's-nél mennyi a teli hónapos nettó fizetés 2020-ban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezt lehet, hogy egy HR-es munkatárs vagy a profession.hu oldalan, netán a céget felhívva adnak a legpontosabb infót
2020. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha jót akarsz magadnak, keress egy másik céget.
2020. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért keressek másikat?
2020. júl. 21. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
mert egy foshugyszar cég :D Ezer másik cég vesz fel kezdőket, miért mindenki erre a retekra van ráállva? (amúgy én is itt kezdtem de akkoriban csak 3ról tudtam aki felvesz kezdőket: duvenbeck,reining,waberers. Az utolsó volt a legkevésbészar, de lehet tévedtem... többinél nem voltam)
2020. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani párat, amelyik vesz fel kezdőket?
2020. júl. 23. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

5 Kis-és középkategóriásakat keress. Azokra állj rá, náluk ér még valamit az ember, főleg ha nagyon jó. Barátibb és emberibb. Jobban lehet tanulni, mert nem miss libákkal leszel körülvéve, hanem emberekkel akik odafigyelnek rád, és nem csak a meló végét várják és érdekük, hogy a keze alá beosztott ember ugyan arra a szintre kerüljön ahol ők vannak, mert egy kiváló jobbkéz, az óriási segítség nekik is-az már más kérdés, hogy ebből inkább az ujoncka profitál:DD De jó látni, ha a tudásod meglátszik máson, és hát helyet kell adni az ifjúságnak, és át kell adni a stafétabotot-mikor annak eljön az ideje.


2-es voltam.

2020. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi számít kis és közép kategóriának pl?
2020. júl. 23. 15:52
 8/12 zolo válasza:
Nem csak a fizetés a lényeg. Az sokkal fontosabb mit kell dolgoznod és mennyi időt kell egyfolytában a kocsiban laknod. Itt csak egy rendszám leszel és az átlag könnyen 3 hét lehet egyfolytában külföldön. Sok esetben még a kocsival sem jöhetsz el Pestre. Kivisznek busszal külföldre ahol a kamion áll. Természetesen sok dolgot nem tudsz magaddal vinni a buszon, mert nem egyedül fogsz utazni. Belföldre is lehet menni, de ott sem jobb a helyzet. Max ha szerencséd van hétvégére haza mehetsz. Kezdőként nem egyszerű Európát járni és mindig új címeket keresgélned kamionnal nem lehet akárhol megfordulni, ha eltévedtél. Az is könnyen lehet egész nap vársz a címre este megrakják a kocsit utána pedig menj ameddig van még a munkaidődből. Éjfélkor sehol nem találsz parkoló helyet magadnak. A vezetési időt nem tartod be akkor pedig fizethetsz kemény büntetést. Lehet más cégeknél is kezdőként kamionos munkát találni, de nehéz a jó helyet kifogni. Az ilyen állásokat nem szokták meghirdetni, hanem ismerősön keresztül keresnek sofőröket. Nem olyan könnyű a kamionos élet mint az sokan gondolják. Az órabért kiszámítod már nem is olyan jó a fizetés.
2020. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zolo válasza:
Már az is sok mindent elárul, hogy magyar rendszámú kocsiban Szerb, Román, Ukrán és hasonló külföldi sofőrök vannak. Természetesen magyarul sem beszélnek. Azért nem kell mindjárt örülni ha külföldön meglátsz egy Waberers kamiont, hogy majd tud valaki segíteni ha kell.
2020. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez megint milyen hulyeseg? a waberersen meg gartneren kivul szinte minden magyar cegnel csak magyarok (vagy hataron tuli magyarok) dolgoznak
2020. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!