Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy május óta...

Miért van az, hogy május óta rengeteg diákmunkára jelentkeztem online, sok helyre írtam az internetes jelentkezésem mellett emailben is, hogy szeretnék konkrét munkát elvállalni, hogy biztos legyen, de egyik helyről sem kaptam semmi visszajelzést?

Figyelt kérdés

Ennyire nem lenne mostanában diákmunka?

Azt sem értem, hogy rengeteg munkára úgy jelentkeztem, hogy épp azon a napon jelent meg a hirdetés online.. Valami visszajelzés azért jól esne.



#munka #diák #diákmunka #nyár #nyári munka #Dolgozni egyetem mellett
2020. júl. 23. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vírushelyzet miatt nehezebb munkát találni, mint tavaly nyáron.
2020. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak engem pár helyről el is utasítanak. Pedig van szakmai tapasztalatom is a területhez kapcsolódóan, szóval kicsit értetlenül állok a dolog előtt
2020. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem vagyok egyedül akkor ebben.

2020. júl. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!