Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak diákmunkát?

Hogyan találjak diákmunkát?

Figyelt kérdés

Esküszöm június közepe óta keresek állást [mert előtte úgy volt h lesz csak nem vagyok 18 szval ugrot..].. A diákszövetkezeteknél szinte minden 18 as, expressz.hu-n a nyagyja kamu, a többi 18as. Én csak dolgozni szeretnék, nem értem ebben mi olyan hatalmas bűn...:(

Nem értem, miért ilyen állati nehéz 16 éves lányként normális [szexmentes, blabla] munkát találnom.

Arról nem tehetek, hogy nincsenek kapcsolataim..

Próbáltam személyesen gyorséttermeket felkeresni, telefonon, de mindenhol diákszövetkezetekhez küldenek, ott vagy azt mondják h nincs hely, vagy h 18nak kéne lennem.. holott munka 16tól van!

Am bocsi csak dühös vagyok. tudok rendesen fogalmazni, helyesen írok, tehát nem vagyok primitív állat csak már elegem van..


2010. aug. 3. 16:09
 1/7 Vivianaaa válasza:
100%

Tudom ezzel nem segítel,de én ugyanebben vagyok mint te!

Én áprilistól keresek munkát,neten, személyesen mindenhogy, és még nem találtam eddig semmit! Nekem is mindenhol azt mondták betelt meg fiatal vagyok,szakmám is van minden... és még sem..

19 éves lány

2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vivianaaa válasza:
100%
*segítek
2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én diákszövetkezetnél dolgozok,diákokat közvetitünk ki...


18 alatti diákot csak nagyon ritkán alkalmazunk,azt is csak ismerős gyerekét...mert csak a baj van a 18 alattival,rögtön szükő kell ha bármi van...a 18 feletti meg dönt saját maga,saját felelősségére cselekszik...

ezért...

2010. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez ígyvan

énis csak azért jutottam be 7 hétre melózni mer anyum ott dolgozik. és a többi diáknak is (kb 4) ott dolgozott a szülője. amúgy lehet még mindig nem találtam volna semmit mer egyik diákszövetkezetnél kb fél éve kédezgettem 2-3 hetente hogy van-e meló de sosincs semmi. csak tudnám akkor mitcsinálnak...már gondolkoztam hogy megkérdezem hogy egyáltalán dolgozik ott valaki?vagy mi a francnak van akkor ott az irodába hónapokon keresztül napi 8 órát?

2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
ja maúgy már rég elmúltam 18 de mégis
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ma már a diákmunkához is protekció szükséges...

Én tavaly jártam így, hogy menni akartam dolgozni, mentünk barátommal a diákszövetkezethez akit mondtam ismerős, hogy ott dolgozik azt nem ismerik így nincs munka. Négyszer voltunk ott amikor utoljára is mondták, hogy nincs bezzeg amikor benyögtem, hogy ismerős akkor másnapra már rögtön volt munka...

2010. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


A párom egy szórólapterjesztő kftnél vezető. Amennyiben még mindig munkát keresel, akár fő-, akár mellékállásban,és valóban megbízhatóan tudsz és akarsz dolgozni, akkor nálam tudsz jelentkezni!

Remélem ezzel tudtam segíteni:)

2010. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!