Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány napot vagy szabadságon...

Hány napot vagy szabadságon egy évben?

Figyelt kérdés

Úgy értem ténylegesen, nem papíron. Nekem papíron 23 napom van, de csak nyáron ennyit vagyok szabadságon, ezen kívül tavasszal, ősszel, és ünnepekkor is szabin vagyok 1-1 hetet.

Vagy más munkahelyen nincs így? Ha a főnököm szabira akar menni, nekem is muszáj, mert egyedüli alkalmazott vagyok. Persze nem bánom, a nyári szabadságunk idén 1,5 hónap.

Nálatok hogy van ez?


2020. júl. 27. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább az van, hogy papiron kiírjuk, de mégis dolgozni kell... Szóval én nem számolom, mert szabi alatt is felhívnak.
2020. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amennyi van. Kiveszem ténylegesen az összeset. Volt, hogy nem figyeltem és decemberre maradt 15 nap. Kivettem mind és nem dolgoztam.
2020. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Papíron sincs szabim xD

De amúgy 3-4 hetet

2020. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyi papíron van. Nem is hallottam még olyant, hogy valakit elküldenek így szabira, mint téged. Egy-egy napot esetleg, ismerek olyant, akinek a szombati munkanapokat nem kell kivennie, de dolgozni se. Olyant is tudok, aki pár éve a nagy hóban nem jutott be vidékről dolgozni, és a főnöke megengedte, hogy otthon maradjon, szabi nélkül. Vagy ha az számít, az előző munkahelyemen lecsúszhattam a túlóráimat, az még 4-5 nap volt egy évben.
2020. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyi törvényesen jár. Idén 23 nap járt, ennyit is leszek itthon.
2020. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor baromi jó helyen dolgozol, főleg ha a plusz szabik is ki vannak fizetve. Nekem is 23 nap van, ebből kb 7-8 nap ami én döntök el, a többit a főnököm adja ki mikor hogy van kedve.
2020. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem 21 van összesen.
2020. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, máshol nem szokott ilyen lenni. Annyi szabit vesz ki az ember, amennyi törvényileg jár.
2020. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22.

Én döntöm el mikor a fele esetben

2020. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 napok van, de december 20-a után mar nem dolgozunk, az olyan "fizetett szabi", nem kell tartogatni a napokat.
2020. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!