Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A McDonald's-ban kérhetem,...

A McDonald's-ban kérhetem, hogy olyan helyen dolgozzak, amit megfelelőbbnek találok?

Figyelt kérdés

Természetesen ez csak átmeneti munka nekem, hiszen még nem fejeztem be a tanulást, de addig most ezt találtam. Az én gondom az, hogy nem szeretnék kasszás lenni. Egy sportruházatban, ahol nincs sok vevő, még megoldanám a dolgot, de a Mekiben óriási tömeg van, gyorsan kell pörögni, és így nem akarok pénzzel dolgozni, nem felel meg ez nekem meg. Inkább hátul maradnék krumplit sütni. Volt rá utalás, hogy engedik majd (hamarosan kezdek), de konkrétan nem ígérték meg.


Mire számíthatok?


2020. júl. 31. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsönek minden munkakörben dolgoznod kell aztán beosztanak majd oda ahova kéred jó eséllyel
2020. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor ebből nem lesz semmi. Én be nem állok a kasszába. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatom, szóval én tudom, hogy nem nekem való.
2020. júl. 31. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma már 70%-ban kártyával fizetnek, így nem kell sokkal többet a pénzhez nyúlni, mint a sportboltban.
2020. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ahol én dolgoztam ott változó volt, hogy hol dolgoztam, de én is úgy tudom, hogy mindent meg kell tanulni.
2020. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kártyás fizetéshez sem értek, soha nem fizettem még kártyával. Mindegy, majd meglátom mi lesz. Ha kasszázni kell, akkor ennyi volt, nézek valami mást.


Köszi a válaszokat.

2020. júl. 31. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez pont így működik, odamész hogy na parasztok én csak egy kis ideig fogok itt dolgozni, mert sokkal értékesebb vagyok nálatok, viszont ezért el is dönthetem, hogy melyik részlegen leszek. Igazi álomalkalmazott.
2020. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másrészt meg a krumplisütők a mekiben arról híresek, hogy leesik a vérnyomásuk annyira kevés a munka és azt is lassan kell csinálni, nem egy krumplisütő elájult, mert kevés kávét ivott aznap.
2020. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos, majd meglátom, hogy lesz. Gondolkodtam, és úgy döntöttem hogy hs nagyon muszáj, kipróbálom a kasszás melót is. De amúgy nem terveztek ott karriert építeni.


Viszont amikor majd megszerzem a tudományos fokozatomat, visszaemlékszem ezekre az időkre, hogy volt, mikor én is alja munkát végeztem, de feltörtem.


"Másrészt meg a krumplisütők a mekiben arról híresek, hogy leesik a vérnyomásuk annyira kevés a munka és azt is lassan kell csinálni, nem egy krumplisütő elájult, mert kevés kávét ivott aznap"


Ez durva. Majd kiderül, mi a helyzet ott, ahová megyek.

2020. júl. 31. 17:15
 9/9 anonim válasza:

#8

Nekem is sikerült a feltörés, szurkolok, hogy neked is sikerüljön.


P.S. A takarító munka a legrosszabb egyébként.

2020. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!