Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél iskolarendőrnek?

Elmennél iskolarendőrnek?

Figyelt kérdés

Egyik barátom jelentkezett. Meglátjuk felveszik-e. Most azon gondolkozik, hogy elvállalja-e, ha felveszik. A pozitívum, hogy jó pénzt kap. Azt hiszem 220 bruttó és van sok cafetéria ha jól hallotta. Hozzájárulás BKV bérlet, ruhapénz.


Jó az is, hogy így nem kell fizikai munkát végeznie. Kultúrált helyen fog dolgozni. Értelmes diplomás tanárokkal beszélgethet, akik nem fúrják meg mint a fizikai melóba szokás. A gyerekektől sem kell félnie. A szülők majd ferde szemmel néznek rá, de ennyi. Bejelentett, tisztességes munka.


Leírná valaki milyen kényszerítőeszközökkel kell majd dolgoznia? Paprika sprayt még nem használt soha. Fél, hogy a gázától megvakul



2020. júl. 31. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Remek az iskolarendőr szakma
Jó iskolarendőrnek lenni
Közepes. Kiegyenlítik egymást a dolgok.
Inkább megalázó
Nagyon rossz, biztos nem mennék
72 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennék, vannak elveim és van józan eszem.
2020. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

"A pozitívum, hogy jó pénzt kap. Azt hiszem 220 bruttó"

wtf :D Mondjuk ha nem ért semmihez akkor végül is jó pénz.

2020. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretem a gyerekeket, ezért nem is mennék iskolaőr/rendőrnek.
2020. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
83%
Igen. Sajnálom az ártatlanul megvert gyerekeket.
2020. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

És lám van olyan hülye, aki ezt is bevállalja.

Segítek, biztonsági őrként megkeresel nettóban 240e-et, és még annyit se kell melóznod, mint egy iskolában.

2020. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Hát, azért jobb munka, mint a gyártósoron csavarozni, mint egy biorobot.
2020. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha buta és lusta lennék, aki minden lehetőséget megragad, hogy hatalma lehessen, bármekkora is legyen az, akkor mindenképp.
2020. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

"A pozitívum, hogy jó pénzt kap. Azt hiszem 220 bruttó és van sok cafetéria"


220 bruttó? Az 146 ezer nettó. Ez lenne a jó pénz? Már bocs, de a Mekiben is jobban fizetnek, nálunk a takarítónő többet visz haza...

2020. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Én elmennék szívesen, ha úgy adná a helyzet. Engem jól szétvertek a sokkal idősebb cigányok az osztályomból, örömmel őrizném a rendet egy suliban.
2020. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

220 bruttó (nettó 140 amit megkapsz) mitől jó?

Ez a garantált bérminimum 2020 január 1 től!


Azaz minden szakképzettséget igénylő munkaszerződés esetében ennyit ki kell fizetniük minden hónapban amennyiben legalább 168 órát dolgoztál!


Én biztonságiőr vagyok 360 órára (15 nap 24 es szolgálat) kapok 342 ezer nettót, ebből szolgálatonként 6 óra pihenőidő (akár alvás is) az őrutasításban rögzítve! Plusz még van egy hétnyi másodállásom is.

2020. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!