Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelező elmondani a főnökömne...

Kötelező elmondani a főnökömnek, hogy gyerekem van, ha hetente 2x megyek par órát hozzá dolgozni?

Figyelt kérdés
Voltam egy interjún. Hetente 2x kellene mennem 4 orat dolgozni. Nem mondtam el hogy van egy kisbabam, mert meg tudom oldani a felügyeletét, illetve a munkába se viszem magammal.
2020. júl. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell.
2020. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha legálisan foglalkoztat majd, akkor ezt érdemes jelezni, mert különben nem akkora nettó fizetést fogsz kapni. Más kérdés, hogy ez nem interjúra tartozó kérdés, szóval azzal nincs baj, hogy ezt ott nem említetted meg, maximum akkor ha már ajánlatot adtak.
2020. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hogy nem kötelező, de rá sem kérdezhet interjún (ezek szerint nem is tette). Mindent jól csináltál. Belépéskor meg kérsz adókedvezmény és pótszabadság igénylő papírt attól aki intézi ezeket és kitöltöd, ennyi.
2020. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!