Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van ertelme az en esetemben...

Van ertelme az en esetemben letenni a vagyonorit?

Figyelt kérdés

szakkepzett elado vagyok angol nyelvvizsgaval. aprilisban elveszitettem az addigi, jol fizeto allasom, azota legalabb 40 helyre jelentkeztem es csak a legalja fizetest nyujto helyekrol jeleznek vissza. sajnos ugy tunik kenytelen leszek elfogadni valamilyen minimalberes allast mivel nincs mas valasztasom egyenlore... viszont amellett szuksegem lesz egy masodik allasra.

en a vagyonorkodesben gondolkodtam, azt hallottam eleg rugalmasak beosztas teren, angol nyelvtudassal egesz normalis oraberekkel vannak recepcios vagy irodai munkak, viszont nem szeretnek leadni az elvarasaimbol miszerint egy nap maximum 12 orat dolgoznek, es azt a masik allasom szabadnapjaira igazitanam.

aki esetleg ebben dolgozik: van ennyi rugalmassag a cegekben, hogy pl. egy olyan helyen ahol napi 16 ora a nyitvatartas felvegyenek valakit csak 12-re, illetve hogy en mondjam meg elore melyik nap dolgozzak? nem szeretnem potyara kifizetni a kepzest. elore is koszonom!



2020. aug. 2. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag sok helyen nem jelentenek be, de vannak jó helyek is szerencse kell. Szerintem megéri, de azért nem árt ha van valami ki állásod. Magyarul hogy ne röhögjenek ki, ha rá szólsz valakire.
2020. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a két munka összeegyeztetése a nehezebb, sok helyen nem akkor van szabadnap, amikor akarod, hanem amikor kiadják, és ha mondod, hogy neked a másik állásod üti csak megvonják a válluk, hogy egyéni szoc. problem.
2020. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 órás vagyonőri melók minden naposak. Ott nincs olyan, hogy 12 meló, 24 otthon. Kizárt, hogy mellé befér egy másik meló.
2020. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak beugrós lehetőségek is, de nagy szerencse kell hozzá, mert ide tényleg sorban állnak a nyugdíjasok egy kis zsebpénzért.
2020. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!