Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan weboldal, ahova...

Létezik olyan weboldal, ahova be tudom írni, hogy milyen dolgok érdekelnek, és ez alapján kidobja hogy milyen munkák ajánlottak nekem? Ha igen, be tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok, hogy pl. szűrők segítségével beírom/bejelölöm hogy milyen dolgokat szeretek (pl gyerekekkel foglalkozás, gyógyítás) , és akkor kidobja h mik az ajánlott munkák (pl. gyermekorvos, gyermekpszichológia). Ha tudtok ilyet kérlek linkeljetek!

2020. aug. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogy van-e ilyen (ketlem), de ez egy altalanos muveltseggel es az adott tevekenyseg iranti erdeklodesbol ugymond ismert kellene hogy legyen szamodra.
2020. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy majd annak kell lennie, de most még fiatal vagyok ahhoz hogy dolgozzak, csak már érdekel, hogy mik a lehetőségeim, szeretném kigyűjteni, hogy ennyi idősen milyen munkák tetszettek, hogy majd később ha visszaolvasom ötletet merítsek belőle:)
2020. aug. 3. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!