Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék hostess lenni, mert...

Szeretnék hostess lenni, mert sürgősen pénzre van szükségem. Hol van olyan ügynökség, ahol nincs regisztrációs díj?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem több ügynökséghez is,be is hívtak,de mindenhol kérnek 2000 Ft-ot, hogy egyáltalán nyilvántartásba vegyenek! Na már most,nekem nincs 10-20 ezer forintom arra hogy ilyen ügynökségeknél elverjem,hisz pont azért keresek munkát,mert nincs pébnzem. Ráadásul akkor még nem is biztos hogy kapok munkát? Segítsetek!
2010. aug. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen szakma. Hasonló, komolyabb helyeken, ahol szintén a bájaidat árulod - mert végülis azt teszed -, az is belekóstál vagy 100ezerbe, hogy egy profi fénykép-portfóliót csináljanak rólad. És még akkor se biztos, hogy lesz munkád, vannak cégek, amik kifejezetten erre a lehúzásra szakosodtak.

Inkább menj el pénztárosnak, vagy árufeltöltőnek. Oda nem kell semmi.

2010. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam a hostesskedésre, mert régen csináltam ezt és tetszett. Meg jól is nézek ki,szerintem lenne munka csak nem szeretnék pénzt kiadni érte. :S
2010. aug. 4. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Csakhogy ezek a közvetítő cégek abból élnek, hogy közvetítenek. Nem ingyen csinálják ők se. Aki hostesst akar magának, annak egyáltalán nem az a fontos, hogy az illető dolgozni akar-e vagy sem, hanem az, hogy hogy néz ki az illető, megvan-e a belső bája, ésatöbbi. Ezért kell jobb helyeken portfóliót, meg minden istennyilát csináltatni, ami persze nem garancia semmire, mert az ügyfél dönt az alapján, hogy kellesz-e neki, vagy sem. Zsákbamacskát ilyen helyen nem szeretnek venni.


Szerintem két választásod van: vagy önállóan próbálsz megkeresni cégeket, vagy csinálsz valami normális munkát, és az abból szerzett jövedelmedből fedezed később azt a pénzt, amit ezek az ügynökségek elkérnek belépőként.

2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!