Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Boltvezetők, mit gondoltok erről?

Boltvezetők, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

adott egy huszonéves személy akinek csak 8 általánosa van, de van egy felsőfokú angol nyelvvizsgája és diákmunkás éveitől kezdve a kereskedelemben dolgozik.

egy ilyen személynek van értelme kitanulni egy boltvezető OKJ-t, vagy hiába, mert felsőfokú végzettség nélkül lehetetlen lenne elhelyezkedni vele? aki ebben az irányzatban dolgozik mit gondol erről?



2020. aug. 6. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A boltvezetőknek nem kell diploma :D A mi boltvezetőnknek szociológia diplomája van, úgy lett főnök, hogy dolgozott és befogta a száját.
2020. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat ha felsofoku nem is, de az en esetemben 8 altalanosrol van szo...
2020. aug. 6. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok boltvezető, de mindenképpen érdemes. Ha pont boltvezetői nem indul, akkor kereskedelmi okj-t. Viszont arra számíts, ez az én véleményem, hogy hiába lesz meg a boltvezetőid, rögtön boltvezetői helyettesnek vagy vezetőnek nem fognak felvenni még a dm-ben sem, mert nem irányítottál dolgozókat.

Saját tapasztalat, multinál dolgoztam a kereskedelemben 5 évet, a takarításon kívül mindent, rendeltem, kasszáztam, leltár, selejt, stb., stb., van okj logisztikám, felsőm is, boldog lettem volna, ha vissza tudok menni a kereskedelembe, de nem. Mert nem irányítottam dolgozókat és ott a felsőm. Vagy nem voltam eléggé meggyőző, hogy a felsőmtől sokkal fontosabb más. A nyelvvizsga legfeljebb idegenforgalmi helyen lévő kereskedelmi egységnél lehet fontos, ott örülnek neki. Az én angolom nem érdekelte őket. :(

2020. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a végzettségtől függ.

Ahogy írja a 3-as mást néznek hogy mennyire vagy alkalmas rá személyiséged illetve leginkább van e tapasztalatod dolgozók irányításában

2020. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Két boltvezetőt ismerek, mindkettőnek érettségije volt, eladók voltak, majd helyettesek lettek, végül boltvezetők cégen belül. Diploma nem kellett, de az érettségit levelezőn jobb ha megcsinálod. Boltvezetői OKJ-hez amúgy nem kell érettségi? Nekem van ilyen végzettségem, igaz egy percet sem dolgoztam kereskedelemben, anno még kellett hozzá.
2020. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!