Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szükséges a Zepter...

Miért szükséges a Zepter interjúra kézzel írott önéletrajzot vinni?

Figyelt kérdés
Minap belefutottam egy álláshirdetésbe az expresszen. Utólag derült ki, hogy a Zepter cég a ludas. Holnap lesz egy "meghallgatás" és kérték, hogy vigyek magammal kézzel írt életrajzot. Azzal tisztában vagyok, hogy bevált szokás a grafológiai vizsgálat, de tudtommal ilyen helyekre szinte bárkit felvesznek. Igazából még nem tudom, hogy elmenjek-e, mert annyira nem vonz ez a közeg és amúgy is rossz a cég hírneve... Ráadásul sem a hirdetésben sem a telefonbeszélgetés során nem hangzott el a márkanév, csupán a helyszín alapján tudtam beazonosítani, hogy na ez tutira Zepter.
2010. aug. 4. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" velük dolgozni nekem is mondták az önélet rajzot de nem vittem semmi gáz nem volt belőle.Az egyik épületben van/volt egy másik cég is,elég lehetetlen hogy onnan hirdetnek állást de ki tudja.
2010. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy miért kérnek kézzel írott önéletrajzot, de azt igen, hogy sok jót még nem hallottam róluk. Bár nem akarlak lebeszélni semmiről, csak azt írom amit hallottam. Viszont ha mlm-ben gondolkodol szerintem vannak jobb és megbízhatóbb cégek is. (ha gondolod tudok ajánlani ami tutira korrekt cég)

Szép napot!

2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valóban sok mindent elárulhat a kézírás egy szakember számára, a laikusnak lehet, hogy csak az íráskép miatt
2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit árulhat el? Szerintem egy hülye áltudomány. Olyasmi, mint az ezotéria. Jó, hogy jóst nem visznek...
2010. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!