Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális, hogy elfogadhatatlan...

Normális, hogy elfogadhatatlannak tartom, és nem leszek hajlandó olyan helyen dolgozni, ahol nem fizetik meg a túlórát?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Normális
2020. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez lenne a normális, csak sok a megalkuvó.
2020. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy lojális és elhivatott már most a leendő cégeddel.
2020. aug. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Normalis. Tobb cegnel is dolgoztam, ahol nem fizettek. Nem is tuloraztam (egy darabig). A munka jellegebol adodoan azonban rakenyszerultem, relative rovid ido alatt atment pofatlan fokozatra a ceg reszerol a dolog, termeszetesnek vettek. Ahol most vagyok, ott kifizettek. Iden juniusig. Azota nem fizetik, a megoldas egyszeru: nem tulorazok. Nyilvan a valtas lenne a legesszerubb, de tul sokat ugraltam az utobbi evekben, igy azt a penzt egyelore massal keresem meg, amit tuloraval kerestem.

Jol fogalmazott a 2. valaszolo, nem szabad belemenni a fillerba_so, mocskos kis jatekokba. Minel tobben belemennek, annal termeszetesebb lesz az ingyen tulorazas...

2020. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk van lehetőség negyedévente fizettetni.De a többség lecsúsztatja.A munkaidő rugalmas.


Ahok nem fizetik ki meg lecsúsztatni sem lehet, az nem normális cég.

2020. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem dolgozom ingyen a munkahelyemen. Ez sztem egyértelmű.
2020. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenkinek így kéne, és akkor nem lenne ennyi szarházi, kizsákmányoló munkáltató. De mindig vannak olyan meghunyászkodók, mint a 3-as válaszoló, akik miatt soha nem fog megvalósulni, hogy minden perc munkádért fizessenek, és mindig elvárás lesz, hogy mosolyogva maradj ott dolgozni munkaidő után, persze ingyen. Mert jaj, szegény cég.
2020. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Normális, aztán majd átgondolod, amikor felméred a munkaerőpiaci helyzeted és látni fogod, hogy érsz-e annyit a munkáltatóknak, hogy megtehesd ezt.
2020. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

# 8


Magyarországon van munkajogi szabályozás, és nem piaci alapon dől el, hogy fizetik-e a túlórát.

2020. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Tisztázzuk: ingyen akkor túlórázol, ha nem kapod a pótlékokat. Ha munkahelyen társadalmi munkát végzel, azzal befizeted a holnapi belépőt.
2020. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!