Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Profession-ön és a LinkedIn-...

A Profession-ön és a LinkedIn-en kívül milyen informatikai állásokat tartalmazó oldalak vannak?

Figyelt kérdés

A Profession-ön most a válság óta abszolút nincs semmi, ahova eleve jelentkezhetnék. A LinkedIn-en 4 óra alatt összevadászok 5-öt, ahova az elvárások 20%-át teljesítem.



0 év tapasztalattal rendelkezem.


Jelenlegi munkám szürke ráadásul káoszos, megbecsülés 0, minden nap szívesebben vágnék eret magamon, mintsem bemenni arra a helyre plusz nem azért tanultam egészségtelenül sokat felnőttként, gyerekszülés helyett, hogy ne alkalmazzanak.


2020. aug. 12. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nofluffjobs
2020. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Átnéztem, 1 sincs nekem való...

2020. aug. 12. 13:17
 3/7 A kérdező kommentje:

A Programozói állások csoportban átverős, szürke/fekete munkák voltak a Covid előtt.

A Covid óta csak hozzám hasonló szerencsétlenek írnak könyörgő posztokat, hogy valakik alkalmazzák őket.


A LinkedIn-en írtam pár fejvadásznak, zöme vissza se írt, aki igen, az azt, hogy egyik ügyfele se keres juniort.


Nézegettem a CvOnline-t, ugyanazok a cégek vannak, mint Profession-ön és LinkedIn-en.


Megkérdeztem multinál dolgozó, beajánlós rendszeres ismerősöket, de ők se tudnak segíteni.


Az ember egész egyszerűen felteszi a kezeit, hogy itt most vége, nem tud már mit csinálni...

2020. aug. 12. 13:56
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha valahol bérsávok vannak megadva, már azokból látszik, hogy minimum 3 év tapasztalat - ami le is van írva persze a hirdetésben.


A többi szakmában is ennyire beütött a válság? - Költői kérdés.

2020. aug. 12. 14:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Most szembejött egy hirdetés LinkedIn-en, Java fullstack, 2- év tapasztalat. 😠😠😠😠😡🤮
2020. aug. 12. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mihez értessz? Nálunk állandó toborzás van, minden szinten.
2020. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Melyik cég az? Bár így tuti nem írható ki.
2020. aug. 12. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!