Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok hasonló munkákat...

Tudnátok hasonló munkákat ajánlani mint ami lentebb van?

Figyelt kérdés
Olyan munka kellene amiben nem kell érintkeznem sok emberrel, tudjátok hogy értem hogy pl nem kell sokat beszélgetni, max a kollégákkal meg ilyesmik és az is jó lenne ha a fizetés több lenne mint 150ezer forint.

2020. aug. 12. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hegesztő.
2020. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vasúti felsővezeték-karbantartó.
2020. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szinte bármilyen technikai pozíció informatikai multinál.
2020. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem irodai munka, vagy cnc-s. Azok nagyon jol keresnek.


Mondjuk azt nem irtad hogy fiú vagy lány vagy

2020. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok de mi az a cnc? Amúgy irodai munka jó lenne de a baj hogy nagyon sokan mennek annak így nagyon mázlistának kell lenned hogy bejuthass egy normális céghez.
2020. aug. 12. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Könyvelő, könyvvizsgáló pl
2020. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
CNC esztergályos, nézz utána. Nyerő nagyon férfiaknak
2020. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Inkabb lelkileg kene rendbetenni a dolgokat. (Vagy nem tudom mi lehet a baj, de ez altalanosabb problema lehet, igy ezert irom most ezt) nekem is volt ilyen korszakom, de nem jo menekulni.. kell az embernek a tarsasag, valahova tartozas, egy kis beszélgetés napközben. Az eleted nagy reszet munkaban toltod.

Probalj meg nyitni.

2020. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!