Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha csak annyit írnak a hirdeté...

Ha csak annyit írnak a hirdetésben, hogy önéletrajz, akkor mennyire fontos hozzá a fénykèp?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Fontos.
2020. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Mi van mostanában az emberekkel, hogy nem akarnak fényképes önéletrajzot küldeni? Elengedhetetlen része az álláskeresésnek.
2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs külön kiemelve, hogy fényképes önéletrajz én anélkül küldöm.
2020. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Alap. Nem hívok be senkit, aki a saját arcával nem vállalja a jelentkezését.

Nem kell képesnek lenni, csak tudd, hogy az esélyeidet kapásból lecsökkented .

2020. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, hogy írtatok!
2020. aug. 13. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem árt, de ha olyan munkára jelentkezel, ahol mindegy a külsőd, akkor nem fognak csak amiatt kiszórni, mert nem küldtél.

Ellenben ahol számít, hogy nézel ki és nem kérik külön (van ilyen, nem is egy), oda mindenképp érdemes küldeni. Ilyen pl mindenféle ügyfelekkel foglalkozó front office munka (pl bank, ügyfélszolgálat, puccosabb boltban eladó), vendéglátásban recepciós, pincér stb, utaskísérők, hostessek, promóterek.

2020. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem olyan munka, ahol számít a külső, és azért nem szeretek képet küldeni, mert az egyik szememmel nem látok, ami nagyon látszik...:(

2020. aug. 13. 17:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És amire rájönnek azonnal ahogy besétálsz első interjúra. Jobb, ha tudják, mintha ott jönnek rá. Neked is jobb, mert nem kell a megjátszott elfogadást nézned rajtuk. Aki ennek ellenére behív, az kezdetektől elfogad így. Ez lenne a cél, nem?
2020. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, csak feltünően sehonnan nem kapok visszajelzést, és iszonyat el vagyok keseredve, mert rengeteget küzdöttem a mindenért....:(
2020. aug. 13. 17:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 2018-tól 2019 közepéig kerestem állást, igen nehéz tudom. De ettől függetlenül felejtsd el a kép nélküli önéletrajzot.
2020. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!