Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő köztisztivselőként...

Pályakezdő köztisztivselőként mennyit kérhetek interjún?

Figyelt kérdés
2 diplomám és 2 nyelvvizsgám van(felsőfokok), de nincs korábbi munkaviszonyom. 23/L
2020. aug. 18. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen, én is NKE-re jártam. Most megyek szakmát tanulni, mert ebből nem lehet megélni
2020. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#2


Engem pályakezdő villamosmérnökként nem vesznek fel sehova, elképzelni sem merem, milyen lehet az álléskeresés egy kevésbé "keresett" szakmával...

2020. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én voltam a 10es válaszoló fogalmam sincs miért nem volt hasznos 😃 jól lehúzta valaki...


Utolsó most rendesen meglepődtem. Folyamatosan keresek munkát de én azért találok villamosmérnöki pozíciókat. Vagy elküldöd de nem jön válasz? Mert én így vagyok... Folyamatosan küldöm mindenhova de nem jön még vissza annyi se hogy cseszd meg.😃 Pedig most már logisztikával keresek és aktív nyelvtudasom is van.. siralmas.

2020. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Igen, a többség még csak válaszra sem méltat.

2020. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A párom gépészmérnökként nem talál ugyanígy. Rengeteg helyre küldte de még csak interjúra se hívták be pedig még gyakorlata is van..
2020. szept. 4. 19:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!