Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a legmagasabb iskolai...

Milyen a legmagasabb iskolai végzettséged?

Figyelt kérdés

Persze az inteligenciát messze nem az iskolai végzettség határozza meg. De ettől elrugaszkodva mégis kíváncsi lennék rá.

Szóval akármid is van nem feltételezi, hogy ostoba vagy, de azt sem, hogy okos vagy.



2020. aug. 24. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Egyetem
Főiskola!
Középiskola!
8 általános
Kevesebb mint 8 általános!
Még tanulok! De egyetemen, vagy fősulin!
Még tanulok De középsuliban!
Még tanulok! De általánosban!
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Az egyetem és a középiskola közt is van végzettség.


Sőt, van emelt szintű is. Nekem pl az van.

2020. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az üzlet és pénzügyek kategóriába teljesen más célközönség bolyong, mint bármely más kategóriában, szóval egységes összképet nem fogsz kapni itt.


Továbba szintén problémás, ha általános intelligenciához, életkorhoz, nemhez, háttérhez, fizetéshez, karrierhez, egyéb dologhoz próbálod mérni a végzettséget, ugyanis teljesen változó és nem reprezentatív.

2020. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ez lenne számomra a cél, hogy kik vannak ebben a kategóriában. Azért vannak itt is úgymond hülye kérdések. Ebben a kategóriában. Értem ez alatt, hogy értelmetlenül megfogalmazottak.
2020. aug. 24. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Látod, ha már nem az egyetemet adom meg és leírom, hogy van másféle végzettség is, egyből kapom a lepontozást.
2020. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne nézd a pontozást ezen az oldalon, az maximum tájékoztató jelleggel bír.
2020. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érettségi + 1 alsó középfokú szakképesítés (32) + 2db emelt szintű szakképesítés (54)
2020. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte gondoltam, hogy az egyetemet végzettek lesznek többségben, na persze. :D
2020. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. Na pont errol beszeltem. A szam donti el, milyen vegzettseg.


Vegre valaki tudja mirol beszelek.


Amikor jonnek a diplomasok es azt hiszik, max kozepiskola van es mas papir nelkul nem lehet normalis munkad...

2020. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem érettségim van szeptemberben kezdem a pénzügy számviteli ügyintéző szakmát
2020. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!