Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikus diplomával hány...

Informatikus diplomával hány év alatt lehet külföldre menni dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye, hogy 2 éven belül egy külföldi anyavállaltú multi átvesz Pestről?
2020. aug. 25. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Bár én nem vagyok járatos ezen a területen de azt tudom hogy pl. Ausztriában nagyon keresik az IT-seket. Jó fizetésért és sok helyen a német se kell csak a magabiztos angol. Hiány van ezekből az emberekből is.


Szerintem ez a szakmai tudásodon, szorgalmadon és a nyelven fog múlni.


Csináld és ha elég kitartó vagy szerintem lehetséges.

2020. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

"Mennyi az esélye, hogy 2 éven belül egy külföldi anyavállaltú multi átvesz Pestről?"


Őszintén... kicsi. Nagyon kicsi. Miért venne át egy multi aki ide szervezte ki azt a bizonyos munkakört amiben jelenleg dolgozol egy olyan országba, ahol többe kerül a foglalkoztatásod? Nem venne át csak úgy, ahhoz protekció kell, vagy valami világmegváltó teljesítmény.


Te építed a karriered, felesleges arra várni, hogy majd felfigyelnek rád. Az álomvilág. Fejlődj és ha igényed van rá, próbálj meg dobbantani önállóan, nagyvállalattól függetlenül.


Sok sikert!

2020. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak egy ismerősöm 24 éves volt, amikor átvették Milánóba egy diplomával és két évnyi munkatapasztalattal.
2020. aug. 25. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Az üzleti életben piacképes tudás számít nem a diploma meg a nyelvvizsga.

Ha az egyetem alatt részt vettél tudományos projektekben vagy a tanulás mellett már a szakmádban dolgoztál és egy cég számára hiteles a tudásod akkor akár diploma után azonnal kaphatsz ajánlatot.

Ha azt vártad el az iskolától hogy majd tálcán hozza eléd a piacképes tudást akkor nagyot fogsz csalódni.

Az informatika 80 százalékban önképzés, szorgalom.

2020. aug. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!