Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki millárdos az sokkal...

Aki millárdos az sokkal okosabb mint egy átlagember vagy csak szerencsés?

Figyelt kérdés

Azt lehet látni hogy óriási vagyon különbségek vannak embereket között.


Akinek millárdjai vannak az ennyivel jobb, ennyivel többet tud mint aki mondjuk csak havi 1 milliót keres?


Vagy csak jókor volt jó helyen, szerencséje van/volt?



2020. aug. 25. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Habár én általánosban rossz tanuló voltam középsuliban osztályelső. Ennek ellenére mégis mindig lebutáztak. Most mégis milliomos lettem. Nem tartom magam okosnak, de párom szerint jól értek a pénzügyekhez. Szóval az adott területen lehet kimagasló a tudása az illetőnek szerintem.
2020. aug. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
nem feltétlenül
2020. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Itt egy érdekes videó a témáról.

https://www.youtube.com/watch?v=3LopI4YeC4I

2020. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Három ilyet ismerek, az első gyakorlatilag a nulláról húzott fel egy jól menő céget, embertelen sokat dolgozott, meg folyamatosan ment a lehetőségek után, pályázott, új dolgokat próbált ki. A másik egy fiatal, nyikhaj gyerek, ő úgy örökölte a cégét, nem sokat foglalkozik vele, van egy jó menedzsmentje, azok elvezetik a boltot, a srác meg nagyjából a hobbijainak él. A harmadik egy tehetséges informatikus fazon, aki kiment külföldre még olyan 10 éve, ott véletlenül beleszaladt egy lehetőségbe, szervezhetett maga alá egy csapatot, amivel aztán bedolgozott egy banknak. Aztán ez kinőtte magát. Elég sokat melózik ő is, de tény, hogy többször jókora szerencséje is volt.
2020. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerinem is-is
2020. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki milliárdos, annak jó üzleti érzéke van, nagyban gondolkozik, bármiről is legyen szó, és ahogy előttem is írták, nem fél meghozni gyorsan nagy döntéseket. Leginkább erről ismerszenek meg. Forgatják a pénzüket, állandóan üzletekben gondolkodnak, szabadidejükben is. Árakat, befektetéseket, üzleti lehetőségeket látnak meg abban is, amit az átlagember észre sem venne.
2020. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!