Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megvan minden papírom,...

Ha megvan minden papírom, elmúltam 18, és van saját járművem (meg jogsim is), attól még lehetséges, hogy nem vesznek fel a Netpincérhez/Wolthoz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valamelyik cégnél dolgozni a kettő közül. Autóm van, de sokat fogyaszt, ezért tervezek venni egy robogót, viszont azt csak emiatt venném, egyébként eszembe se jutna. Ezért félek, hogy arra is kidobok valamennyi pénzt, és nem vesznek fel. :/ Ha elméletben minden stimmel, akkor automatikusan fel kéne venniük? Tényleg úgy szeretném, nem akarom, hogy ne jöjjön össze.

2020. aug. 28. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elméletben minden stimmel, akkor automatikusan fel kéne venniük?"


Mi a faxért kéne felvenniük, pláne automatikusan?! A világon sincs olyan melóhely ahol fel kell vegyenek, ha megfelelsz a követelményeknek!

2020. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először pályázz meg egy állást, ha felvesznek (ami nem automatikus a jelentkezést követően) akkor utána vegyél robogót
2020. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vesznek fel automatikusan, a világ nem így működik. Ha te vagy szimpatikus nekik, akkor téged vesznek fel, ha meg nem, akkor mást.
2020. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Woltnál jelenleg 3000 fő a várólista:)
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezés

Interjú

Visszajelzés


Ha az pozitív utána lehet megbeszélni, mikor kezdesz, robogót venni meg elkezdeni a katás vállalkozásod.

2020. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
nem
2020. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ahh, értem, köszi. Csak azért hittem azt, hogy automatikusan felvesznek, mert a honlapjukon azt írják, hogy ha kitöltöd a jelentekzési lapot, akkor behvnak egy tájékoztatóra és utána kezdhetsz. Állásinterjút nem is említenek sehol. Aztán lehet, hogy ez így is van, csak van az a várólista, amit a négyes írt, amiről én nem tudtam. Nemrég egy étteremben dolgoztam, egy Netpincéres ugyanazt mondta, ami a honlapon van. Hogy töltsem ki a jelentkezési lapot, aztán behívnak, és ennyi. De nem tudom akkor. :/

Nem tudom, hogy úgy működne-e, ha utólag vennék robogót, mert hogy anélkül felvennének egyáltalán, ha egyébként szimpi lennék? Hogy még nincs, de majd veszek?

2020. aug. 29. 17:42
 8/11 Nandi1988 válasza:
100%

Woltosknét írom:


A folyamat:

1 jelentkezel.

2 elmész tájékoztatóra viszel tolat ceruzát lehallgatót, űrszondát amit akarsz szépen fontosabb infókat lejegyzed.

3 Elkérik az e mail címedet (Az az várólistára kerülsz)

4 Kapsz 1 mailt tőlük, ott lesz 1 kérdőív, amit az elmondottak alapján ki kell töltened.


B Folyamat:(Vhogy kiválasztanak)

4 Ha Bekerülsz kapsz 1 e mailt tőlük, hogy keresnek futárt és te is bele estél a kiválasztottakba.

5 Töltsd le az appot reggelj stb, indítsd el a vállalkozásod.

6 Amikor megvan szerződés írás neten keresztül és kezdhetsz.


Járművet bármikor tudsz választani, tehát elkezdheted kerósként, azt kedden megveszed a robogót, megírod nekik szerdától robogóval vagy és átraknak...

2020. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a futárkodás a lényeg, akkor nem csak ezt a két legnépszerűbb céget érdemes nézni. Na persze azért szeretnének ide kerülni a legtöbben, mert ezeknek van egy jó híre, korrektebbek, míg máshol mehet a trükközés a bejelentéssel, kifizetéssel stb-vel. Hogy itt is-e, azt nem tudom, mivel nem dolgozom velük, nem akarok nyilatkozni.

De automatikusan nincs olyan, hogy felvesznek. Hiába van Ferrarid, egy millió balesetmentes km-ed, pl bunkó vagy a vevővel, nem fogják rontani veled a hírnevűket. Szóval a személyes találkozón szimpatikus benyomást kell keltened.

2020. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem megy trükközés a bejelentéssel, ugyanis nem jelentenek be. Katásak a futárok.
2020. aug. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!