Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pálya lenne való egy...

Milyen pálya lenne való egy életképtelen, szociális fóbiás embernek? Amivel jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatteremtésre alkalmatlan vagyok. 20 éves vagyok, de soha nem voltak még barátaim.

Önállótlan vagyok. Olyan vagyok, mint egy robot. Ha valamit mondanak, azt megcsinálom, de magamtól nem találom fel magam. És nem tudok nemet mondani, emiatt könnyen kihasználnak. Nem okoz gondot elvégezni egy egyetemet, de a munkaerôpiacon már nem tudnám eladni magam.



2020. aug. 29. 03:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Gyári munka. Vagy leszázalékoltatod magad.
2020. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

"Ha valamit mondanak, azt megcsinálom, de magamtól nem találom fel magam."


Még szép, hogy nem keresel szorgalmi feladatokat.

2020. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Összeszerelői munka, parkgondozás, barkácsfeladatok, éjszaki portás, cipész, ha nő vagy: varrónő, virágkötő, gombaszedő, csomagoló stb
2020. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Én is hasonló vagyok, nem nagyon tudom mit kellene tanulnom vagy egyáltalán milyen munka lenne hozzám való... Nem jók a szociális képességeim, a kommunikációs képességeim, nem vagyok talpraesett, nem tudok kiállni magamért stb., szóval többnyire elkönyvelnek bunkónak, butának, életképtelennek. Nekem is mindig csak ilyen jellegű munkákat ajánlottak mint itt a válaszolók, csak az a baj, hogy én nem érezném jól magam ilyen közegben és többre vágynék, többre is lennék képes (kitűnő tanuló voltam mindig is, egyetemre járok, nyelveket beszélek), de a személyiségem miatt úgymond mindig az ilyen “legalja” körökbe sorolnak.
2020. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Még csak 20 éves vagy, alig kezdődött a felnőtt életed. Miért nem inkább kezeltetni akarod a problémáidat? Ezen lehet javítani.
2020. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
A 3-as miért lett lepontozva? Tok jókat írt, ilyen problémával nagyon nagy karrierre ne számíts, de kehet egy tisztességes munkád, amihez kaptál is tippeket.
2020. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Villamosmérnök.
2020. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkit lepontozol. De akkor mit vársz, ha saját magad vallod be hogy semmire nem vagy képes? Nem írhatjuk hogy legyél hosstes, vagy eladó, ha nem tudsz kommunikálni. Ha többet szeretnél akkor kénytelen vagy össze szedni magad, vagy ahogy fentebb írták kezeltesd a bajaid, mert így nem mész semmire, csak siránkozni fogsz évekig.
2020. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg a kérdezőnek a szociális fóbiája mellett kétoldali munkaundora is van, aztán nulla energiával akar sok pénzt keresni, mint az ilyen kérdéséket feltevők 90%-a...
2020. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 te meg elmehetsz anyádba


Egyetemre akarok menni, nem gyári összeszerelő akarok lenni

2020. aug. 29. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!