Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban szükség van egy...

Valóban szükség van egy diplomára ahhoz, hogy Normális munkád legyen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 10:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Nem,elég a szakma,meg a szakérettségi.
2020. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Amúgy attól függ hogy mit akarsz dolgozni.

Pl informatikus,vagy hegesztő stb

2020. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy itt nem szokták sokat, de nézzetek rá a kulcsszavakra, az elég segítséget ad.
2020. aug. 30. 11:06
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem, a stílus már megvan, ami a legtöbb IT-st jellemzi. Beleillesz a közösségbe.

Pont ugyanennyi lett volna egy érdemleges válasz is, de hát miért is ne szólnál be.

2020. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 nem tudom, neked mi bajod. #2 azt írta, hogy "attól függ mit akarsz dolgozni, informatikus vagy hegesztő stb", és még volt utána egy válaszoló aki azt írta, hogy "Legalább leírhatnád, milyen területre gondolsz...".

Nem kell magadravenni minden hülyeséget, főleg akkor nem, ha az ember Normálisan ír.

Cáfolj meg ha tévedek, de szerinted többen nézik a kulcsszavakat a kérdéseknél, mint magát a kérdést/válaszokat? Főleg úgy, hogy a legtöbb kérdéshez meg sem adnak egyet se? Ugyan már...

Én egy tényt állítottam fel, miszerint itt nem szokták sokan nézni a kulcsszavakat. Ha ránéztek ezekre a kulcsszavakra (ahol van), akkor van esély arra, hogy az olyan felesleges, hülye kérdésektől megkíméltek mindenkit, mint a törölt válaszos felhasználó. Nem kell azonnal kiverni a hisztit, hogy "Jajj a stílus", "miért is ne szólnál be"...

2020. aug. 30. 12:05
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan kérdés aminél láttam, hogy valaki a természettudományi karról érdeklődött, és kulcsszavakhoz írta be, hogy "#bme", erre vagy négyen ráugrottak, hogy "HáT dE mElYiK eGyEtEmRőL bEsZéLsZ?", "LeGaLáBb eZt íRnÁd lE", stb...
2020. aug. 30. 12:07
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Ne te legyél már felháborodva, mert nem tudsz kérdést feltenni...
2020. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel egy kérdést, csak rá kell nézni néha a kulcsszavakra is :D Plussz mint írtam is, akinek szólt a komment, annak a válasza törölve is lett :D Tán te voltál az, hogy ennyire pattogsz még mindig?
2020. aug. 30. 12:32
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon tényleg sokkal több az akadékoskodó paraszt mint a normális válaszolók, te jó isten
2020. aug. 30. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!