Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a reális fizetési igény...

Mi a reális fizetési igény belövés egy bolti eladónál ? Bruttó vagy nettóban nevezzem meg a fizetési igényemet ?

Figyelt kérdés

Rész munkaidőben jelentkeznék.


Nem tudom bolti egy játékbolti eladónál számít- e az ennyire vagy tapasztalt ha azt írják írj fizu igényt. Pl ha totál pályakezdő vagy érdemes 120-160 ezer közötti összeget írni, és nettó vagy bruttó szempontból kell írni ? Bár ez gondolom a teljes munkaidős melóért lenne reális.


Gondolom ez túl tág fogalom


Ez nem egy nagymúltú játékbolt csak egy plázában lévő semmilyen. Nem tudom ezt is érdemes e számba venni egyáltalán merje e minél merészebb összeget javasolni ismerve a bolt nészerűségét (amit nem lehet megítélni )



2020. szept. 1. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Bruttóban mindig
2020. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sosem írok fizetési igényt, ha kérik, akkor letudom annyival, hogy a pontos munkakör és feladatlista alapján fogok tudni erre válaszolni. Mondjuk én kicsit magasabb kaliberű állásokra jelentkezem, de a te esetedben sem mindegy, hogy mondjuk simán csak el kell adnod, vagy az árurendelést is neked kell csinálnod, leltár, akármi hozzatartozik-e a dologhoz.
2020. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi !


Hát ezek lennének a feladatok :

Kedvesen üdvözölni, és segíteni a vásárlókat

Az árukészlet ismerete annak érdekében, hogy a vásárlóknak minőségi segítséget nyújthass

áruk kihelyezése és kezelése


így akkor ?


Azért mondanátok egy összeget ahonnan kezdődhetne ?

Azért ilyen munka minimálbér felett kell legyen mindenképp nem ?

2020. szept. 2. 00:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Most kutattam a neten, hogy az eladók bére 170-200.ezer körül kezdődik.

Ez jó irány?

2020. szept. 2. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
A részmunkaidő az hány órát takar? Amúgy egy ilyen 1500 ft körüli órabér az még a munkáltató részére is reális lenne. A havi munkaórád számát felszórzod 1500-al, majd a kijött összeget bruttósítod és ezt mondod nekik. Erre ugye még a jön a túlóra + a hétvégi pórlék. Szerintem ez így reális lehet
2020. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidék vagy Budapest?
2020. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!