Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy beatanítatla...

Mennyit keres egy beatanítatlan autószerelő itthon?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és érdekelne hogy ha elvégzem az autószerelői szakmát,leéretségizek és a mesterképzést is elvégzem. Akkor betanítatlan szerelőként itthon mennyit kereshetnék nagyjából pl az Audinál,BMW-nél vagy a Mercinél.

2020. szept. 2. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Leszakmázott autószerelőként max az megy el egy autógyárba csavarozgató droidnak, aki segg hülye a szakmához.
2020. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy 1-es mondja. Keress egy maszek műhelyt és egyezkedj a tulajjal.
2020. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maszeknál jobban jársz. Többet tanulsz tőle, nyugisabb munka. Lehet az első hónapban csak minimálbért fizet. Később azt látja ügyes, tehetséges vagy, akkor több fizetést ad.
2020. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp nem értem hogy minek akarsz mestervizsgát hogy azzal beállj a 6 elemisek közé csavarozgatni...
2020. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy betanítatlan autószerelő.

Ahogy olyan sincs, hogy jogosítvány nélküli sofőr, vagy diploma nélküli orvos.

Valaki vagy elvégez egy szükséges szintű iskolát, vagy nem. Ha elvégezte és levizsgázott kap róla egy papírt, ha nem akkor nincs miről beszélni.

Hobbisták, amatőrök, műkedvelők természetesen vannak, de az más........


Nagy gond lehet a fejedben, ha nem tudsz különbséget tenni a szakmunkás és a betanított/segéd/munkás között.

2020. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mi sulinkban senki nem tanít semmit, papíron autószerelő a tanár de egy héten 3 óránk gyakorlat abból a fele elmélet a másik felében meg tökre olyan dolgokat csinálunk aminek semmi köze a szakmához. Ha hozzányúlunk az autókhoz visznek az igazgatóiba. Voltam nyári gyakorlaton rendes márkaszervízben és elmondtam mindent amit órán tanultunk és körberöhögtek hogy mekkora baromságokat tanítanak. Itt csak papírt fogok kapni tudást nem.
2020. szept. 9. 21:12
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Ha már lehetőséged volt márkaszervizben dolgozni, ott miért nem a szakmával foglalkoztál?

A szakmai gyakorlat kifejezés szerited mire utalhat? ;)

2020. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az csak 1 hónap volt, és amit lehetett tanultam, ha nem akartam volna is. Nyilván nem a legnehezebb munkákat fogják nekem adni, de amit lehetett eltanultam.
2020. szept. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!