Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszerzői pozícióba folyamatba...

Beszerzői pozícióba folyamatba lévő felsőfokú tanulmányokkal is lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Közgazdásznak tanulok, még nincs meg a diplomám, de érdekel a beszerzési terület. Néztem junior és nem junior pozíciókat is. Levelező tagozaton vagyok, mivel dolgoznom kellett suli mellett, szóval teljes állásban tudnék dolgozni. Angolul felsőfokon beszélek.

2020. szept. 2. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de ez cégtől, állástól függ. Ha középiskolai vagy folyamatban lévő felsőfokű végzettséget kérnek, akkor jelentkezz. Ha diplomát és/vagy tapasztalatot, akkor is megpróbálhatod, de nagyon ne reménykedj.
2020. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gaborvagyok ***** válasza:
Én mondjuk már dolgoztam egyetem előtt és van ilyen területi gyakornoki tapasztalatom is és nyelvtudásom, de igen simán, most is azt csinálom. Csak jól el kell tudnod adni magad..
2021. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!