Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főállásban 8 órát kell dolgozn...

Főállásban 8 órát kell dolgozni a Mekiben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már diák, sajnos olyan szakon végeztem, amire nincs kereslet, viszont valamiből élnem kell, szóval gondoltam hátha ide vagy valamelyik konkurenshez felvesznek, mint éttermi munkatárs, tehát kasszázni, sütni, takarítani.

Ha nem diákmunkásként megyek oda, hogy néz ki kb. a munkaidő?

Van délelőtti meg délutáni műszak és ezek váltakoznak? Vagy egybe le kell dolgozni az egész nyitvatartási idő?


Ha esetleg van, aki így dolgozik, örülnék egy kis infónak a fizetésekről is.



2020. szept. 3. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
aha
2020. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Csak neked meg fogják engedni, hogy túlórázhass is!
2020. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Az interneten fent van a fizetés, ami elég alacsony.

Nettó 120-180 ezerig terjed(környéktől függöen) + müszakpótlék 30% (éjszaka 22-06)


Mondjuk Debrecen az nettó 120, míg Nyugati részen Mosonmagyaróvár az nettó 180 ezer.

2020. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mikor felvesznek vagy interjúra mész megbeszélitek a dolgokat, hogy melyik napszakban akarsz dolgozni, de nagyjából úgy mész ahogy akarsz. Mehetsz reggel 8-tól délután 4-ig, vagy 6-tól délután 2-ig, vagy tíz órában is dolgozhatsz, sőt 12-ben is. Igazából heti óraszámot szabnak meg, hogy mennyit kell ledolgoznod és változó, hogy mikor mész.
2020. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!