Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek az alábbi...

Mennyit keresnek az alábbi takarítónők?

Figyelt kérdés

1.Nagy kaliberű luxusszálloda takarítónője (Hilton,Four Seasons, stb)

2. Iskolai takarítónő

3. Budipucoló állomásokon.


És mennyi a munkaidő

Csak aki tudja jól írjon ,ne ilyenek, hogy "Gondolom..."köszönöm


2020. szept. 9. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom

2. Ha közalkalmazott akkor minimálbért vagy garantált bérminimumot (attól függ kell-e, ha igen akkor milyen OKJ bizonyítvány), külsős cég alkalmazottjaként akár többet is.

Anno voltam egy interjún, külsős cég iskolatakarítót keresett, ott nettó 170-et fizettek volna 8 órára.

3. Múltkor beszélgettem a WC-s nénivel, Ő 150-et kap nettóban, heti 5 vagy 6 nap 12 órában. Igaz nem állomás, de ugyan az cég üzemelteti.

2020. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

A szállodásat tudom:

Nagyjából 200-250 nettó havonta. De ott a jatt a lényeg, nem a fizetés. Van aki még 160ezerért is elmegy egy ilyen hotelbe.


A jatt meg... (erről vannak legendák, de többnyire papírpénzt hagynak a vendégek)

2020. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha .Tehát ha mondjuk Ifjabbik Johann Grünn Tel Avivi milliárdos lejön a Four Seasonsba akkor azt gondoljátok, hogy fog hagyni az asztalon 200 forintot a takcsinak?

Nem úgy van, hogy benne van az árban az ilyesmi, azért kerül egy használtautó árába egy éjszaka?

2020. szept. 9. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Az egyik nagy presztízsű budapesti szállodában volt tavaly: Az egyik szobalány talált egy órát egy utazó szobában. Szólt a menedzserének, az meg még épp elérte a távozó vendéget és visszaadta neki.

A vendég nagyon hálás volt, mert érzelmileg kötődött a karórához.

Visszament és személyesen köszönte meg a szobalánynak és a főnökének.


A jatt amit kaptak 4 számjegyű volt. (euróban!)

2020. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jo az mas,talált kutya, talált óra visszaadása, ilyesmi persze hogy adnak egy ezrest ha milliomosok.Ez nem is kérdés.

De a jatt amit naponta ott kéne hagyjon az jobban fáj nekik.

2020. szept. 11. 07:19
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


dehogy fáj :)

Legtöbbször az összes helyi maradék készpénzt otthagyják. Nem fognak váltással szórakozni.

2020. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!