Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy bankban dolgozó ügyintézőn...

Egy bankban dolgozó ügyintézőnek mennyi lehet a havi fizetése?

Figyelt kérdés
A bankban, ahol dolgozom van egy fiatalabb csajszika, akivel tegnap összefutottam egy plázában, épp egy márkás ruhákat áruló boltból jött ki. Mégis mennyit keresnek az ilyen banki ügyintézők, hogy megengedhetik maguknak az ilyen boltokat?
2020. szept. 13. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet az neki zsebpénz mert a szülei eltartjak meg egy darabig. Szerintem magaddal foglalkozz
2020. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy annak a "fiatalabb csajszikának" több diplomája van, mint neked - és az meglátszik fizetésén is.
2020. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
De nem bírtam soha az ilyen kollégákat, akik munkaidőn kívül azt lesték, ha összefurottunk, mire verem el a pénzem... másrészt nem írtad, melyik márkás ruhaüzletről van szó, de az itthoni plázákban lèvők zöme nem képvisel túl nagy minőséget, az áruk sem valami borzasztó. Nem hogy örülnél, hogy megengedheti magának azt, hogy ruházkodjon. Semmi közöd a kolléganőd fizetéséhez, akkor se, ha holnap a Merci szalonból látod őt kijönni.
2020. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az egyik legutálatosabb emberi tulajdonság az irigység.
2020. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem sokat Kb 170 nettó.

Ha valaki az összes pénzét elkölti drága ruhákra, az az ő dolga.


Én 800 nettót megkeresek, mégis 5 éves szakadt cipőben járok

2020. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
44%
Bruttó 3-400, Budapesten inkább 4-500. De ez inkább csak az alap - ha valami plusz képesítése is van, akkor elképzelhető, hogy bizonyos ügyeket csak ő intézhet a fiókban - az értékpapírszámlák tipikusan ilyenek, de a privátbanki szolgálatatások és céges hitelek ügyintézői is magasabb fizetést kapnak. A takarékok fizetnek talán csak kevesebbet, de az már lassan kiveszőfélében levő pénzügyi intézmény.
2020. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
De milyen pozícióban? Egy senior prémium banking tanácsadó megkeres 400-500 nettót.
2020. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy irigy vagyok rá. Szimplán csak kíváncsi vagyok, hogy mennyit vihetnek haza az ilyen ügyintézők. Mellesleg semmi okom nincs irigykedni, mérnök-infós diplomával... :)
2020. szept. 13. 15:21
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Én havi 2 milliót keresek(kőműves), de még így is sajnálok nagy márkákra pénzt kiadni, így azokat csak speciális alkalmakkor viselek. Munkába Guccit, Hugo boss-t, és ilyeneket hordok.
2020. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
#5: de miért nem veszel cipőt? Nem értem.
2020. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!