Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha szociális fóbiám van,...

Ha szociális fóbiám van, nincsenek kapcsolataim, nem tudom eladni magam, akkor hiába végzek el bármilyen komoly egyetemet, nem fogok vele jó állást kapni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
legyél hálózat mérnök a kutával nem fog találkozni meló közben
2020. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan munkát akarok ahol emberek kozt vagyok, mert amúgy nem járok sehova sem, nem találkoznék senkivel sem
2020. szept. 14. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

attól, hogy nincsenek kapcsolataid még lehet jó munkád, csak jelentkezz kitartóan az álláshirdetésekre, legyen egy jó önetéletrajzod és motivációs leveled.

Az interjús kérdéseket pedig gyakorold még az interjúk előtt. Akár már most is elkezdheted nézegetni, hogy miket kérdeznek az interjúkon és milyen választ érdemes rájuk adni.



Nekem is volt/van enyhe szoc.fóbiám, de mégis sikerült jól teljesíteni az interjúimon. Több helyre is kaptam ajánlatot, nem vették észre rajtam, hogy gond lenne velem :)

Szakmailag 0 kapcsolatom van, nálam sem állt fent az a helyzet, hogy betesznek valahova. Nekem kellett pályázni, telefonálgatni kitartóan, de végül csak összejött egy jó állás.

2020. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Tessék elmenni terápiára.
2020. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
De felvesznek alkalmazottnak. Ebből csak akkor lenne gondod, ha feljebb akarnál lépni a ranglétrán és szeretnél vezető, főnök, stb lenni.
2020. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Hogy alakult az életed?
2022. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!