Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A jelenlegi helyzet miatt...

A jelenlegi helyzet miatt elképzelhető, hogy nehezebb munkát találni?

Figyelt kérdés
Sokan elvesztették az állásukat, és lehetséges, hogy most amiatt sokkal nehezebb állást találni?

2020. szept. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehetséges, hanem biztos.
2020. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Yes
2020. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen elképzelhető. Bár én külföldön éltem és a vírus miatt kirugtak. Most ott külföldiként úgy éreztem hogy lehetetlen, haza is jöttem sajnos.


Itthon viszont három hét alatt találtam. Bár ez is szerencse kérdése is talán.

2020. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb. És ez sajnos csak romlani fog az előrejelzések szerint.
2020. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nehezebb.


Egyik oldalt nagyobb a konkurencia, mert sokan keresnek munkát azok közül, akik elvesztették az állásukat és a kétségbeesettebbek nem is nagyon válogatnak, hogy mit és mennyiért vállaljanak.


Másik oldalt a cégek is elvesztették a megrendeléseket, a munkát, így ha nem is rúgják ki a meglévő embereket, új alkalmazottat mindenki csak akkor vesz fel, ha nagyon muszáj, inkább kivárnak.

2020. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A céges oldalra nem is gondoltam sajnos.


Februárban kb rögtön behívtak interjúzni, most pedig senki. Ezért is merült fel bennem a kérdés.

2020. szept. 18. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz munkát találni. Januárban elég volt telefonon jelentkezni az állásra és másnap már lehetett a munkaszerződést aláírni.

Jelenleg telítettek a helyek és nagyon sok a jelentkező. Akkor vesznek fel valakit, ha megüresedik egy hely.

2020. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!