Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ekkora dráma Budapes...

Miért van ekkora dráma Budapesten a munkaerőpiacon hogy sehonnan nem hívnak vissza?

Figyelt kérdés

30 aktív jelentkezésem van éppen és mindenféle tróger munkák főleg.


F/30


2020. szept. 19. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

A 30 nem túl sok. 150 felett már valami...

Kb. mint a társkeresőn :) ha írsz 2 levelet egy héten, abból nyeremény nem lesz.

2020. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kevés a visszahívás. Szerintem most mindenki inkább kivár, kicsit én is unom már a hisztit. Várom már a vakcinát, na nem azért, hogy beadassam magamnak, hanem, hogy mindenki nyugodjon már le a p...ába.
2020. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos átment az önéletrajzoddal együtt a szeszszagod is Balázs. Aztán kukáztak.

Komolyra fordítva a szót, nem gondolják komolyan sehol sem a munkafelvételt, csak hirdetnek a cégek mert elő vannak fizetve az állásportálokon.

2020. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
De, komolyan gondolják, csak nem elég jó, amit kapnak. Én a másik oldalról írok, bejön egy hónapban 100 jelentkezés és már 2 sor után látszik, hogy esélytelen. Ha mindenkinek egyesével válaszolnék, ez lenne a főállásom, hogy elutasító leveleket írkálok. Egyszerű a dolog: tudj valamit jól és jelentkezz olyan állásra, ahol azt keresik, amit tudsz!
2020. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Boldogat Balázs, látom betöltötted a 3. X-et. :D


Volt ünneplés? Azért pár feles lecsúszott, nem?

2020. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%
(Ha igaz egyáltalán...) Gondolom már az önéletrajzodból is lejön az, amit itt előadsz: gyakorlatilag semmire sem vagy alkalmas, és az értelem legkisebb szikrája sincs meg benned. Ezzel még olyan helyeken sem lenne esélyed, ahol amúgy tényleg a semmittevőből van hiány milliós fizetéssel.
2020. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Budapest sokat lassult, én is inkább kerítettem távmunkát más országból, Budapesten dolgozva. Nyilván, ha annyit tudsz beírni az önéletrajzodba, hogy dolgoztál már részegen több osztrák mekdonálcban, úgy nehéz melót találni.
2020. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én meg vagy 90 helyre adtam már be az önéletrajzomat 2 és fél hónap alatt és eddig 3 helyről hívtak csak fel, ahol szánalmas ajánlatokat kaptam, csak ezért hívtak fel, mert oda senki nem megy. Hü.lyének nézik most az embert, azt hiszik, hogy majd mindent bevállalsz mert kiszolgáltatott helyzetben vagy és 192 óra után te elfogadod a nettó 145 ezret is. Sok hul.ladék munkaadó, szégyelhetnék magukat, a 650es / óra béreikkel együtt.
2020. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6# Ne szóld le Balázskát, mindenkinek meg van a helye a világban, ővele az a legnagyobb baj, hogy piás, meg befordult. Amúgy nem egy hülye gyerek, csak nem tudja ezt hasznára váltani.
2020. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Talan, mert valsag es kiszamithatatlansag van?
2020. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!