Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi gazdálkodást...

Nemzetközi gazdálkodást végzett szakemberek: mennyit kerestek pesten nettóban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
attól függ, hány éves munkatapasztalat van mögötted.
2020. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Az összes nemzetközi gazdálkodást végzett ember ugyanannyit keres Budapesten. Teljsen mindegy, hogy milyen munkakörben, milyen tapasztalattal és milyen cégnél dolgoznak. Mindegyik 345ezer567Ft-ot keres. Kivétel nélkül.
2020. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# Igen, sok dolog függvénye, észrevettem zseniális tényfejtésedben az iróniát, gratulálok széles látókörödhöz, viszont ez egy sima érdeklődő kérdés, gondoltam pár ilyen szakember, aki véletlen olvassa, megossza velem, ha szeretné, és nekem ez elég, és a kérdés is pont erre irányul, hogyha elolvastad volna. Ha azt kérdeztem volna, hogy ha elvégzem mennyit keresek majd, akkor lenne jó a válaszod, így viszont felesleges okoskodás.
2020. szept. 22. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ha azt kérdezted volna, hogy ha elvégzed, mennyit keresel majd, akkor egy kicsit szűkebb lenne a sáv, hiszen egy kezdő kevesebbet keres. Így, hogy az összeset kérdezed, semmivel se egyszerűbb a kérdésed és a válasz sem. Nettó 200 és 2millió között között, beleértve a kezdő, friss diplomásokat és a sokéves tapasztalattal rendelkező menedzsereket, igazgatókat. Megfelel?
2020. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát de a szakmabelieket így is úgyis letudják írni, hogy ők konkrétan mennyit.

De igen, egyébként ez megfelel egynek, köszi :D

2020. szept. 22. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel, inkább menj gyárba. Ilyennek lesz diplomája...
2020. szept. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# Nem vágom mivan...

A haszontalan értékeléseket nem én adtam, a kérdés meg még mindig elég konkrét.

2020. szept. 23. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

abszolút nem konkrét.


Hány évesen, milyen munkatapasztalattal, milyen típusú cégnél, és... és... és....


Nagyon nagy a szórás!

2020. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom, nem a KSH-nak szerzem az adatokat... :)

Ha konkrétumot kérdeznék, nagyon kicsi eséllyel keveredne ide pont egy azoknak a paramétereknek megfelelő szakember. Mint látható, így sem talált ide egyetlen egy sem.

2020. szept. 23. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor várd ki guggolva... :-D
2020. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!