Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő diplomás könyvelő? Mennyire jók a kilátásai?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Multinál vagy irodában? Pesten vagy bivalybasznádon? Milyen diplomás? Milyen könyvelő? Rengeteg a változó.
2020. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Felszínes kérdésre, felszínes válasz.


Van, akinek a kevés is sok és a sok is kevés.

2020. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy ha valaki nem tud normális választ adni, akkor miért reagál.

Egy pl.Szeged, Debrecen nagyságú városban.

De multinál és sima cégnél is.

Mivel nem értek ehhez, azért nem részleteztem. Nem azért, mert felszínes volnék.

Erre a kérdésre egy enyhe részletező válasszal kötekedés nélkül lehet válaszolni. Nem is értem, miért kell provokálni, ha nem tudsz válaszolni normálisan.

2020. szept. 23. 23:58
 4/11 A kérdező kommentje:

A diplomás az egyértelmuen penzugy szamvitel szakon- alap avagy mesterkepzesen- nekem jelen pillanat oly mindegy, csak az erdekel, hogy mennyi korul lehet keresni.

Egy valaszt akartam csak Tudni.

2020. szept. 24. 00:00
 5/11 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
92%
A könyveléshez nem kell diploma csak egy mérlegképes OKJ. Attól, hogy van, még nem fognak érte többet fizetni - ahol kérik ott nyilván, de egyébként a fizetési kalauzok nem különítik el a kettőt, úgyhogy alacsonyabbat fogsz látni: bruttó 250-300.
2020. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 200 és bruttó 2 millió között szinte bármennyit, kvalitástól, munkahelytől, stb-től függően. Nem véletlenül lettek az első válaszban megkérdezve dolgok, mert nem mindegy. Az is számít, hogy a könyvelő az vállalkozási esetleg államháztartási, ifrs kell-e, nyelvtudás, stb. Rengeteg dologotól függ ez. Kb mintha azt kérdeznéd, hogy mennyit keres egy orvos. Szintén nem mindegy, hogy egy körzeti fogorvosról beszélünk, vagy egy jól menő magánnőgyógyászról mondjuk.
2020. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Pont annyit, amennyit egy adatrögzítő. Ugyanis jó eséllyel csak arra lesz jó egy darabig. Max 250 bruttó.
2020. szept. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmit se keres
2020. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Kezdőként is van, ahol pont azért fizetik meg, hogy ne lépjen le az adatrögzítő.


A szórás pedig baromira nagy keresetek között. Van ahol a tapasztalt 5+nak tudnak br350 adni, van ahol a frissdiplomás kap annyit.

Béralkunál lehet látni. Volt olyan interjum ahol a 10+ tapasztalat ebből 7+teljes mérleg+könyvvizsgálta is, akartak 250-t adni, akkorák voltak... Na akkor mennyit keres egy könyvelő?

2020. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg könyvelni szeretnél légy mérlegképes, mert ha van kellő tapasztalatod vállalkozásba is csinálhatod, akkor pedig ha ügyes vagy és sikerül megfogni pár közepes céget ügyfélnek, akkor jól kereshetsz.
2020. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!