Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munka meglehet valahogy...

Gyári munka meglehet valahogy idővel szokni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs más választásom és muszáj lesz elvállalnom egy munkát egy gyárban. 8 órában soron kellene dolgoznom összeszerelőnként. Minden tiszteletem azoknak akik ezt bírják de én mikor megláttam mennyire monoton az egész elgondolkodtam azon , hogy hiányzik ez nekem egyáltalán. Egyedül az vezérel , hogy pénzre meg szükségem van.

Eddig irodán dolgoztam ügyintézőként, igaz hogy ott meg agyilag mindig toppon kellett lennem , de legalább változatos volt a munkaköröm. De sajnos leépítés végett engemet is elküldtek.


2020. szept. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
persze
2020. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Van pár ismerősöm akik 15 vagy több éve dolgoznak gyárban soron. Anno annak idején én is dolgoztam 4 évet gyárban. Elvoltam vele, de tudtam, hogy ez nem nyugdíjas állás. Amikor én dolgoztam, akkor megengedték, hogy fülhallgatóval hallgass munka közben zenét. Így elég jól elvoltam, mindig hallgattam a sláger rádiót. Nem tudom ma engedik, de akkor így elviselhető volt.

Nemrég kérdeztem a kedves kis barátnőmet, hogy hogy bírja, hogy tegnap volt 17 éve, hogy a gyárba ment dolgozni. A válasza az volt, hogy egész hónapban a háta közepére nem kívánja a munkát, de amikor megjön a fizetése akkor elégedett. ( és tényleg jól keres)

2020. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hány éves vagy, mik a terveid az életre, de mellette estin vagy levelezőn mindenképp tanulj majd valamit, hogy ki tudj kerülni ebből a mókuskerékből. Nem kell máról holnapra, de pár év alatt jó lenne majd.
2020. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh én nem tudtam megszokni, undorító. Amint volt lehetőség váltottam.
2020. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen a munkát elég sokan nem tudják megszokni.
2020. szept. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!