Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok / nők ti mihez kezdenét...

Lányok / nők ti mihez kezdenétek egy havi 3 milliós nettó fizetéssel?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Bár én nem vagyok lány de sehol nem adnak itt Magyarországon egy alkalmazottnak havi nettó 3 milliót. Egyébként valszeg. élnének a pénzből mint más ember.
2020. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Elkölteném a fizetésed!
2020. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
40 évesen nyugdíjba mennék.
2020. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
jaj de offensive leszek most :D annyiért engedném az anált is! - csak nem vagyok nő és sajnos nincsenek politikus kapcsolataim/focista karrierem.
2020. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Cipő,táska,fodrász,műköröm,szoli,edzöterem
2020. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Kifizetném a lakáshitelem. A többit meg félretenném a gyerekeknek. Havi egy millióból kényelmesen élnénk.
2020. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit növelném az életszínvonalam, de nem túlzottan. A nagy részét félretenném, befektetném és ingatlant vennék egy nagyon jó környéken. Ami nagyon fontos, hogy olyanra költenék, ami értéke nem csökken évekkel. Például autót nem cserélnék, mert jó a régi, telefont sem. Viszont vennék pár dolgot, amire régóta vágyom, de összespórolnám apránként, például ékszer, műtárgy, úgy, hogy a hosszútávú célom ne kockáztassam.
2020. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Befektetésekkel rövidtávon elérnék 500.000-1.000.000 körüli passzív jövedelmet, és járnám a világot.
2020. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vennek egy szebb lakast egy jobb kornyeken (a mostani is ok, de talan visszakoltoznek az 5. keruletbe, ahol anno alberletem volt), tobbet koltenek szepsegapolasra (nem lennek mu, csak jobb minosegu termekeket hasznalnek), rendbeszednem a ruhataramat, mondjuk abban a lustasag is benne van neha, hogy nincs kedvem elmenni vasarolni, meg ilyen atlag dolgok, szerintem ugyanugy elnek, mint most, csak magasabb szinvonalon.

Ha egyebkent szeretem a munkat, amivel ennyit keresek (tetelezzuk fel, hogy nem erotikus munka, hanem valami normalis), akkor nem kezdenek egyeb akciokba ilyen teren, de ha annyira nem szivesen csinalom, akkor osszegyujtenek egy vallalkozasra valo penzt.

2020. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!