Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális fóbiával milyen...

Szociális fóbiával milyen munka lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Az is stresszt okoz ha fel kell hívnom valakit vagy meg kell írnom egy e-mailt

Van diplomam meg 2 nyelvvizsgám, de nem akarok benne elhelyezkedni.



2020. szept. 26. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel előbb a kikezelés fog segíteni, az hogy kb semmit nem tudsz, bestresszelsz mindenen nem igazán jó.
2020. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóval küzdöttem/küzdöm

Sok évig olyan munkát végeztem, ahol nem kell emberekkel beszélgessek. Aztán rájöttem, hogy ezzel hátrányban vagyok a többi emberhez képest és olyan munkát kerestem, ahol emberekkel kell találkozni, sok ember előtt kell beszélni. Így rá vagyok kényszerítve arra, hogy változtassak magamon. Szerintem egész jól haladok :)

2020. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az email írása azért extrém, gondolom a tárgyról írni nem lehet olyan nehéz stressz nélkül.

De a hívást abszolút megértem, én is rettegek, egyébként van nagyjából 2 ember körülöttem de néha egy sem , de ott már nincs fóbia, viszont idegesít a jelenlétük.

Szóval abszolút megértem

2020. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hiába kérdezgetitek erre mindig ugyan az lesz a válasz, hogy menjél orvoshoz és kezeltesd magad, itt hiába írod le a bajaid, olyan munkahely nincsen ahol otthon ülhetsz és majd fizetnek érte és helyetted majd a kollégáid mindent elintéznek, mert te nem vagy képes egy telefont sem, meg levelet sem meg semmit sem elintézni, akkor munkaképtelen vagy, viszont erre nem százalékoltatnak le senkit, mert vannak rá gyógyszerek.
2020. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es

Eltudja intézni de nagyon stresszes.

Szerintem nem alap hogy mindenkinek topon kell lennie kommunikáció terén.

2020. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem, de akkor diplomával ne akarjon így diplomás munkát ellátni, akkor menjen gyárba, beáll egy gép elé és nem kell senkivel beszélnie, vagy elmegy éjjeli őrnek, csak járőrözni kell legtöbb helyen, ott sem kell senkihez szólni, vannak ilyen munkák, ha sz.arik orvoshoz menni és nem érdekli a betegsége csak sír rajta. Ha meg érdekelné a dolog, akkor elmenne orvoshoz és kezeltetné magát
2020. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyár nem igazán ideális egy szociális fóbiás számára, pl munkatársak általában elég egyszerű emberek, ha látják rajta hogy olyan akkor igen hamar kikezdik, pl munka közben is ha mellettük áll akkor beszélni próbálnak hozzá, vagy ha máshol nem is akkor ebéd közben vagy öltözöben munka kezdéskor és végén, ezek az emberek igen rossz néven veszik a hallgatag személyeket, lenézésnek beképzeltségnek gondolják stb. Rászállnak stb
2020. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van intelligenciája akkor nem tudnak rászállni mert egy két mondattal leszerelhetők az emberek, úgy hogy ne legyen sértődés belőle.
2020. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Például hogyan szerelnéd le őket úgyhogy ne legyen sértődés?
2020. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ
2020. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!