Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » JOBER munkaközvetítőről mi a...

JOBER munkaközvetítőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnek, mennyire megbízható, jól fizető, milyen munkákat ad targisként például. Köszönöm.

2020. szept. 29. 23:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Csakis kizárólag magyar bejelentéssel érdekel.
2020. szept. 29. 23:38
 2/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne vélemény róla.
2021. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát erre úgy tűnik már nem kapunk választ.
2021. márc. 3. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A JOBER egy szlovák munka közvetítő cég, akik több vállalattal vannak kapcsolatban, nagy részt betanított munkásokkal foglalkoznak. pl.. operátor, vagy különböző logisztikai feladatokra keresnek munkásokat.

Én Győrben találkoztam velük, kb.. 1 hete és elég érdekes dolgok hangzottak el az állásinterjún.

A munka szerződést szlovák nyelven kapod meg, amíg azt nem írod alá nem fogod mag kapni a magyar nyelvű munkaszerződést. Ilyet nem lehet csinálni!

A munkabér ki fizetés kettő részletben történik. Minden hónap 20.-ig meg kapod a munka béred, ami minimál bér mindenkinek. A maradék fent álló összeget meg kézpénzbe kapod meg, forintban vagy euróban. Ha meg kapod egyáltalán.

Orvosi alkalmasági vizsgálat nincsen, nem foglalkoznak vele. Amíg ez nincsen meg addig nem is mehetnél dolgozni.

Dióhéjban ennyi, amit érdemes tudni róluk.

Ha van kérdésetek, akkor szívesen válaszolok rá, ha tudok.

2021. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha valaki nem tud szlovákul egy picit sem, érdemes tolmáccsal mennie.
2021. júl. 2. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáltam el kérni a szerződést, hogy had vigyem el egy tolmácshoz és egyben egy ügyvédhez, hogy pontosan mi áll benne, de meg tagadták. Ezt hivatalosan megint nem lehet meg csinálni.

Annyit mondott ott az a közvetítő férfi, hogy minden rendben van nem kell, ide se tolmács, se ügyvéd. Ha minden tényleg rendben lett volna a szerződéssel, akkor engedte volna el vinni a munka szerződést.

Utána, én meg köszöntem a részvételt és ki sétáltam.

Az ilyen cégeket jobb el kerülni, mert csak bajod lesz belőle.

A magyar munkatörvényt, több pontban is meg sértették, és direkt a ki játszásával akartak, plusz pénzt csinálni.

Adócsalás!!!

2021. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párom általuk dolgozik az Audiba. Nincs velük semmi gond.
2023. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én most jöttem el. A fizu sosem stimmelt, full hülyének néznek ès úgy is kezelnek mindenkit! Bérpapírt és társait soha nem láttam csak a szerződésemet azt is szlovákul! … és még sorolhatnám. Most kezdtem el utána járni a könyvelő el mi az istent is csinálnak és hát nem közölt túl fényes dolgokat! Szóval aki tiszta akar maradni papír ügyileg az ide nem megy!
2023. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kérlek részletesebb infót tudnál adni? Papír ügyileg alatt mit értesz?
2023. febr. 26. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes 10/9 ismerősöm ott van, évek óta semmi ilyen gond nincs amit egyesek írták. Fizu stimmel..nem kicsit..berpapir is rendben meg kapjuk
2023. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!