Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy számviteli területen,...

Pénzügy számviteli területen, hogyan lehet az ember óraadó?

Figyelt kérdés

Mi szükséges, hogy valaki egyáltalán pályázhasson egy ilyen pozícióra?(szakmai tudáson, tapasztalaton, végzettségen kívül)?

Esti, hétvégi képzések esetén.

Pl Penta Unio...


2020. szept. 30. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismertség, hogy bekerüljön ilyen helyekre, felkérjék előadást tartani. Ezt akár pusztán szakmai előmenetellel lehet abszolválni.
2020. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Tudományos fokozat vagy szakmai cikkek megjelentetése se hátrány. Amúgy érdekes a kérdés, ha hozzávesszük, hogy az egyetemeken sokszor a doktoranduszok is tartanak órát.
2020. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak gyakorlom a szakmám, és a minap hallgattam egy oktató videót. Hemzseget a hibáktól, plusz, maga az előadás módja is szörnyű volt. Ezért jutott eszembe, hogy vajon mit néznek, amikor egy gyakorló szakembert felkérnek, hogy egy egy tárgyból, témakörből tartson órát.
2020. okt. 1. 05:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Oktatóvideót bárki csinálhat igazából. Sőt, egyre több hulladék van, amire már kreditet is adnak.
2020. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dr. Dr... Volt az előadó, pont egy drága elearning. Elvileg neve van a szakmában, kreditet ér, amit leadott.

Most aki nem a törvényeket olvassa és vagy a nav által közzétett összegzéseket, gyakorlott, az ezt tanulja meg

2020. okt. 1. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és ez a szomorú. Én azért szoktam úgy, hogy első körben törvényolvasás, aztán nav értelmezés, és max kiegészítésnek megnézek vagy elmegyek pár előadásra, de az is leginkább a kreditek miatt.
2020. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!