Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy budapesti kórházban...

Egy budapesti kórházban mennyit kereshet egy targonca-vezető? Többet vagy kevesebbet mint egy bútoráruházban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Kevesebbet, mert a kórházban közalkalmazotti bértáblás.
2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek akarsz pont kórházba menni targizni?

Menj el vmelyik fuvarozó céghez, sokkal többet tudsz keresni, mint egy kórházban.

2020. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából csak azért kérdeztem, mert egy ismerősöm Budapesten targizik, bútoráruházban és 250 nettót keres...

Én megyek egy teljesen más poziba dolgozni a kórházba, első munkahelyem lesz.

És ha nem keresne sokkal rosszabbul, akkor mondtam volna neki, hogy jöjjön át oda, mert sok a targis nyitott pozi. És hozzá is közelebb van a hely sokkal, a mostani melójára meg sokat panaszkodik.


Köszönöm a válaszokat azért!

2020. okt. 6. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebb lesz, mert közalkalmazotti bértábla, és ha nem volt közalkalmazotti státuszban eddig semennyit, akkor a legalja, kb. minimálbér, ha nincs érettségije, akkor tényleg a bértábla legalja lesz. 150-et sem fogja megkapni(ahhoz minim beszámított diploma kellene és x év közalkalmazotti státuszban), nemhogy 250-et.
2020. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Diplomás amúgy, közig-szervező...

De nem volt közalkalmazotti státuszban.

2020. okt. 7. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakképzett minimálbér körülit fogják megadni neki, persze bértábla szerint. Kórházakra nem jellemző, hogy többet ad aki nem orvos, vagy valami spéci szakma pl. fizikus, epidemiológus stb.. Dolgoztam kóház-igazgatóságon, igaz nem Bp-en. Kerüljétek el a kórházakat minden szinten ha lehet, undorítóbb dolgok folynak ott, mint ahogy el lehet képzelni egy kívülállónak.
2020. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!