Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a trenkwalde...

Mi a véleményetek a trenkwalder állásközvetítőről?

Figyelt kérdés

Mérnöki végzettséggel rendelkezem, jelenleg MSc-t csinálom levelezőn, Dél-Alföldön. Szeretnék részmunkaidőben vagy teljesmunkaidőben dolgozni, de sajnos csak olyan hirdetéseket találok, ahol egy állásközvetítő iroda hirdeti az állást, nem egy adott cég.


Megéri a fejvadász cégekkel foglalkozni és több körös interjúkra járni? Illetve még érdekelne, hogy miket szokott magába foglalni a szerződés, amit a munkaközvetítőkkel kell kötni?



2020. okt. 6. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a fejvadászokat, mert volt velük rossz tapasztalatom, pl. olyan állásra is beajánlottak, amihez nem volt meg a szükséges tapasztalatom és ez csak az interjún derült ki. Máskor is úgy tűnt, hogy küldenek mindenkit, aki kicsit is megfelel, csak hogy bizonyítani tudják, hogy ők dolgoznak, találnak és küldenek embereket.

De volt tapasztalatom is nagyon felkészült, nagyon profi fejvadásszal is. Ő nem egy nagy, ismert cégnél volt, hanem egy kevésbé ismertnél.

A fejvadászoknál is emberek dolgoznak, attól függ ki az, akihez "kerülsz". A többkörös interjú mindenhol meglesz ha nem árufeltöltőnek jelentkezel, mindegy, hogy fejvadász vagy sem.

Te nem kötsz fejvadászokkal szerződést, a cég, amelyik dolgozót keres köti meg a fejvadásszal a szerződést. Te bemész interjúra, ők meg továbbküldik a jelentkezésedet a céghez - ha úgy gondolják, hogy jó vagy oda.

2020. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.


Plusz még annyit, hogy nálam akadályozta már meg közvetítő cég saját állományba vételt.

Valamint pont ennél a cégnél történt meg velem zalaegerszegen, hogy engem kiléptetett és mást vitt helyettem.

2020. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!