Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 órás munkaidőben pontosan...

8 órás munkaidőben pontosan mennyit áll és mennyit ül az árufeltöltő?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott ebben a munkakörben annak fájt a talpa munkavégzés közben vagy azután?

2020. okt. 6. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha van ebédszünet, akkor 7,5 órát áll és 30 percet ül.
2020. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ül.

De édes!

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Ez tényleg aranyos. Gondolod, hogy ülsz az áru mellett és kipakolja magát?
2020. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem de azért ha gyorsan megcsinálja az ember és megvan a mennyiség hamarabb is készen lehet
2020. okt. 6. 21:42
 5/16 A kérdező kommentje:
És 2 kérdés van a 2. kérdésre is illik válaszolni
2020. okt. 6. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szünetben ülsz, amúgy jössz-mész mint a güzü. Itt nincs olyan, hogy előbb végzel, mert ez egy szélmalomharc a vásárlókkal. Ha úgy érzed, hogy megvagy, akkor mész a másik sorra a társadnak segíteni vagy igazítasz. Én éjszaka töltöttem, lehető legtöbb árut kellett kiforgatni, ott legalább alig vagy nem volt vásárló, így nyugodtan lehetett lomolni, meg szépen leigazított sort hagytál magad után. Napközben meg amit megcsináltál 2 perc múlva nyoma sincs.

Nekem 8,5 óra volt a munkaidő a Tescoban, ebből 30 perc volt a pihenő, a legtöbben 20+5+5 rendszerbe vettük ki, na ekkor lehetett ülni.

2020. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogsz gyorsabban végezni, mert találnak neked még plusz elfoglaltságot. Olyan nem lesz, hogy te 3 óra alatt kipakolsz, 5 órán keresztül meg ücsörögsz. Ilyen munkahely nem létezik, a 8 órás munkaidőt le kell dolgozni. Diákmunkán voltam árufeltöltő. Nekem nem fájt a talpam, mert rendes cipőben dolgoztam, nem vagyok túlsúlyos, edzetlen és egészséges vagyok.
2020. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen munkakör, csak az árufeltöltő pont nem ilyen.
2020. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nem is talpad fog fájni, hanem minden más. Én a szárazárun voltam, olaj, liszt, cukor, só, konzervek...stb 500-2000g-os termékeket emelgetni sokszor vagy zsugorban, inkább izomlázad lesz az elején a karodban, derekadban. De a vegyi is jó mikor a mosószereket, öblítőket pakolod ki vagy az ásványvizes soron zsugorban pakolod ki a sok vizet vagy pakolod polcra 1-2 darabjával. Frankón ki lehet izmosodni. A fűszereket kirakni, rendezni az meg igazi pepecs meló, mert sose akartak szépen megállni, az osztályvezető meg mindig baszogatott miatta, ott nagyon sok időm elment, inkább szívesebben pakoltam rizst meg a tésztát.
2020. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ülni max akkor fogsz, ha az alsó sorra pakolsz, mert azt ugye állva elég nehéz. :D

Én olyankor leültem egy boros rekeszre és onnan pakoltam.

2020. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!