Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus pozícióba...

Óvodapedagógus pozícióba felvehetnek más pedagógusi végzettséggel? Pl. szociálpedagógia

Figyelt kérdés
Vagy minden esetben óvodapedagógus végzettség szükséges?

2020. okt. 9. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben hoztak egy rendeletet, mely szerint reggel 7 előtt és késő délután felügyelhet nem óvodapedagógus végzettségű személy. Nem tudom, hogy tényleg alkalmaznának-e, nem mindenki szokott örülni, ha nem óvodapedagógus végzettségű személy végzi az óvodapedagógus munkáját, de egy próbát megér, amekkora hiány van manapság...
2020. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet sajnos. Még tanítói diplomával sem.
2020. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, felvettek Szocped diplomával? Én is szociálpedagógus vagyok és lenne egy óvónői állás.
2020. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló miért nem lehet tanító végzettséggel óvónő valaki? Ilyen van?

Fordított esetben el bírom képzelni, hogy az óvónő nem lehet tanító....vagy már magam sem tudom hogy ki mit és hol taníthat.

2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
(1. vagyok, bocsi hogy én válaszolok) hiába gyerekekkel foglalkozik mindkettő, teljesen eltér a nevelési program, a napirend, másmilyen a fejlődésük, más dolgokra kell figyelni, teljesen más dolgokat tanulnak az egyetemen. különbözőek teljesen.
2020. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
még mindig az 1. vagyok) de most hoztak egy törvényt, leírtam az első válaszomban, reggel és késő délután lehet, hogy alkalmazhatják a tanítót, de ahhoz, hogy rendesen óvónő legyen el kell végeznie az óvodapedagógus képzést és tanulnia a 3-7 éves korosztályról
2020. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igazad van.
2020. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!