Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A budapesti UNICEF-nél (GSSC)...

A budapesti UNICEF-nél (GSSC) milyen dolgozni pénzügyi részen? Fizetés?

Figyelt kérdés

Milyen ott dolgozni és GS-5 kategóriában pénzügyi asszisztens pozira mi a reális bérigény?

Légyszi csak olyan válaszoljon, akinek van tapasztalata vagy ismerőse ott, találgatni nem szeretnék. Nagyon köszi!



2020. okt. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják megkérdezni, hogy mennyi fizetést szeretnél mert bértábla-szerűség van, ami a pozíciótól és a tapasztalatodtól függ, szóval ezzel nem kell bajlódnod.
2020. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld. Arról esetleg tudsz valamit, hogy általánosságban budapesti viszonylatban jól fizetnek-e? A napokban lesz náluk interjúm, egy másik helyen pedig kaptam egy viszonylag jó ajánlatot. Nem tudom, megéri-e várni az esetleges ajánlatra UNICEF-től.
2020. okt. 13. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek Bp-en az átlagos fizetések, de a neten fent van a bértábla, nem titok - mint minden az ensznél, ez is publikus.

Tavaly emelték, az átlag fizetésekhez alakítják, úgyhogy nagyjából az átlagnak felel meg szerintem. De mint írtam függ attól, hogy hány év tapasztalatod van. Kezdőként 400ezer Ft körülre számíts (nettó, nincs bruttó az ensznél), de azt is vedd figyelembe, hogy mivel TBt nem fogsz fizetni, ezért magán orvoshoz tudsz csak menni, annak a 80%-át fizetik, illetve nyugdíj járulékot se vonnak a fizetésedből, úgyhogy a nyugdíjadba nem fog beleszámolódni az ott töltött időszak.

2020. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, sokat segítettél!
2020. okt. 14. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!