Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik multinál fizetnek...

Melyik multinál fizetnek átlagon felül Budapesten? (pénzügyes poziban)

Figyelt kérdés

A Morgan Stanley-ről hallottam, hogy viszonylag jó fizetést adnak, de maga a munka plusz a túlórák aránya elég kemény. Tudtok olyan multikat, ahol pénzügyes poziban jól lehet keresni, de nem kell megszakadni sem? A cég profilja nem lényeges.

Köszi előre is!



2020. okt. 14. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Big4

Citi

2020. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

"jól lehet keresni, de nem kell megszakadni sem" Aha, szóval láblógatva jól keresni? Ez mindenki álma... Úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy "hol fizetnek legtöbbet ha nem akarok dolgozni".

Az nem érdekel, hogy hol fizetnek úgy sokat, hogy sokat is kell dolgozni? Az már nem olyan vonzó?

2020. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:


Sejtem, milyen típusú ember vagy: minek nekem diploma, miért nem mentem gyárba dolgozni, régen minden jobb volt és társai. :D


Egyértelműsítem a kérdést, hogy Te is megértsd. Egy olyan helyen dolgoztam eddig, ahol zárás miatt havonta elég sokszor kellett 12-14 óráznom, hogy végezzek a munkával. Pontosan azért szeretnék váltani, hogy ne égjek ki és rendben legyen a work-life balance is. Mindemellett azért nem szeretnék nettó 250-ért sem dolgozni. Így már érthető?

2020. okt. 14. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Továbbra se érthető: Sokat dolgoztál, keveset kerestél. Most keveset akarsz dolgozni és sokat keresni. Ez így ritkán jön össze. Zárás miatt negyedévente 12-14 órát kellett dolgoznod. Úgy gondolod, hogy elmész valahova 400nettóért és ott majd napi 8 órában kényelmesen eldogozgatsz, nem lesz zárás, annyi embernek fizetnek ott 400at, hogy tele lesz pénzügyesekkel és eloszlik a sok munka?
2020. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nettó 400-at röhögve keresel bármelyik SSC-ben, és ott tényleg a nap fele az Facebook.
2020. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sehol nem írtam, hogy keveset kerestem, nem tudom, ezt miből feltételezed. Azt írtam, hogy olyan helyre szeretnék menni, ahol nem kell folyamatosan túlóráznom, de emellett nem is kell éhen halnom a fizetésemből. Ez azért aligha teljesíthetetlen követelmény.

Továbbá megsúgom, hogy van havi, negyedéves, féléves és éves zárás is. Már ebből leszűrhető, hogy nincs tapasztalatod a témában, de értem én, hogy trollosat játszunk, csak én nem annyira vagyok vevő rá. Ha érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésre, akkor görgess tovább. A további hozzászólásaidra már csak piros kezecskével kívánok válaszolni. További szép estét neked!


Továbbra is várom az értelmes válaszokat.

2020. okt. 14. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem sehol nem írtam, hogy keveset kerestem, nem tudom, ezt miből feltételezed." Abból, hogy átlagon felüli fizetést adó céget keresel. De akkor ezt félreértettem. Van ez így.

Nem, valóban nem vagyok pénzügyes, attól még tudom, hgy ritka a kevés munkával sokat kereső. Nem annyira, mint a fehér holló, de az biztos, hogy nem a gyk-n találták meg az álom munkahelyet eme szerencsések. Hátha neked mégis sikerül a gyk-n megtalálni. Ha így lesz mindenképp írd be ide majd, szeretném az örömhírt olvasni. Előre is köszi.

2020. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb pénzügyi pozícióban részt kell venni a zárásokban, konyvvizsgalatban, mindenfele auditban... főleg, amelyik sokat fizet, ott nagy a felelősség. Inkább azt mondanám, hogy olyat tudsz max találni, ahol nem állandó a terhelés, csak hektikusan az év bizonyos szakaszaiban lőnek ki a túlórák, a többi időszak pedig lazább. Ilyet sztem inkább kkv-ben találhatsz amúgy, vagy kisebb multinál.
2020. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Időszakosan lehet ilyeneket kifogni, ha véletlenül bekerülsz egy csapatba, aminek félrement az éves terve és több az ember, mint kellene. Elég sok helyen inkompetens annyira a menedzsment, hogy ez sikerüljön, de nem az egész cégre lesz akkor sem jellemző, hanem részegységekre.
2020. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pénzügyes melóban a zárás mindenhol gáz. Én dolgoztam olyan helyen, ahol intercompany analyst voltam, hó közben alig volt munka, leginkább csak a belső számlákkal voltam elfoglalva, de a zárás az 1 hét tömény horror volt, főleg a negyedéves. Szilveszter, húsvét, anyák napja, május 1, az összes ünnepnapot végigdolgoztam, elegem lett.

És ha leosztod a béred a ledolgozott órákkal, lehet, hogy nem is olyan sok az az órabér.

Bocs, a kérdésre nem tudom a választ, de engem is érdekelne.

2020. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!