Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy masszőr...

Mennyit keres egy masszőr Budapesten?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Én már előtte szeretem tudni, megnézem a honlapját... Aztán sokan ki is lógatják az oklevelüket, akiknek van mit.

A tudását meg érzem magamon.

2020. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Laylah ***** válasza:
52%
Én olyat is olvastam, hogy ha nem akarja egy masszőr tropára tenni a kezeit rövid időn belül, akkor napi 5-6 vendégnél nem is szabadna többet fogadnia.
2020. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
nagyon sokat keresek , +1milla , de nem szoktam számolni a pénzem inkább ugy fogalmaznék.
2020. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

A gyógymasszőr elég tág fogalom, a hoteles-fürdős simogatástól (aminek a 20 ezres árából megkapsz 1500-at) egészen az elit magánkórházakban végzett gyógykezelésekig bármit csinálhatsz. Sőt, elmehetsz csapatba is (van ahol nem követelik meg a sportmasszőrit), indíthatsz magánvállalkozást. Magánban se mindegy hogy a 10. kerület gettó zugában csinálod, vagy a belvárosban nyitsz egy szalont. Vagy esetleg házhoz kimész. Nem mindegy milyen a vendégköröd, hogy mennyit képesek/hajlandóak kiadni azért amit tőled kapnak.

Nem mindegy hogy milyen szinten csinálod (mert ugye a papírtól még nem leszel jó szakember), nem mindegy hogy milyen képzéseket csinálsz meg mellé (trigger, köpöly, flossing,...).

Befolyásolja még a szerencséd (hogy mondjuk tanulóként a gyakorlati helyeden meg tudsz-e ragadni, vagy valami nagy fogást elcsípsz az álláshírdetések között). Nem mindegy a kommunikációs képességed, hogy mennyire változatosan dolgozol, mert ezek miatt szerethet egy beteg leginkább hozzád járni).

Szóval rengeteg dologtól függ, ha nem vagy elég élelmes, és "csak legyen valami papírom" elven csináltad a képzést, akkor kereshetsz vele akár kemény 1100 forintot. Ha innen-onnan jól kialakított vendégkörrel minőségi munkát végzel amiért hajlandóak kiadni akár egy tizest is, akár 400k fölött is meglehetsz.

2020. dec. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
41%

Kórházban napi 15-20 beteg, 15-20 perc egy kezelés-(részmasszázsok vannak) 200.000ft/hó


Vállalkozóként,amit megkeresel, azt vissza is adózod, tehát nem keresel semmit és mindezért kidolgozod a beled.

2023. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
27%
Abból a 400k-ból meg 300-at visszaadózól, már ha nem feketén csinálod..
2023. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én most kórházban dolgozom vidéken, és 224 ezret keresek nettóban.

Napi 10-20 beteg van, egy masszázs 15 perces.

Az lenne a kérdésem, hogy magánpraxisba Budapesten mennyit lehet reálisan keresni?

2023. febr. 8. 22:11
 18/20 anonim válasza:
100%
Igen Én is ennyit keresek és 4 éve dolgozom.Szintén vidéken.
2023. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nyugodtan le lehet pontozgatni, de egy másik topikban valaki tökéletesen alátámasztja, amit Én is írtam:


Számold ki hogy mennyi a tiszta bevétele ha ő ebből bérel helyiséget, fizeti az adót, rendeli meg a szükséges eszközöket, és ebből él. Bármilyen hihetetlen egy vállalkozásnál simán összejön havonta 600000, mégse mondhatjuk hogy jó anyagi helyzete van.


Ismerek olyan tetoválót akinek Münchenben van saját szalonna. Havi bevétele forintra átszámolva olyan 2-2,5 millió. Mivel München egy rohadt drága hely kb ugyan azon az életszínvonalon él mint a sima alkalmazottak

2023. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk lenne saját helyem, és átalányadót fizetnék, vagy esetleg Katát?
2023. febr. 9. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!