Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen humánerőforrás -...

Milyen humánerőforrás - politika az, ha egy minden végzettség nélküli ember többet keres mint egy diplomás egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Gondnok. Végzettség semmi, max a középiskolai érettségi. Se diploma, se szakma. Bérezés 180 nettó fehéren bejelentve + 20 zsebbe feketén. 200 nettó.


Ugyanezen a munkahelyen diplomás bőven nem pályakezdő alkalmazott ennek megfelelő munkakörben. 150 nettó fehéren. Zsebbe semmi.


Ez milyen humánerőforrás - politika? Egy diplomás ennek megfelelő munkakörben annyit se keres, mint aki az udvart söpri?


Ha valaki benyögné hogy akkor cserélj vele- ÖRÖMMEL cserélnék. Ha hagynák.

De a gondnok előbb vágná át a torkom mint engedjen az állásához bárkit hozzájutni.


2020. okt. 15. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon sok mindent el kellett csesszél az életedben, hogy ide juss. Ez a dolog nem tegnap történt váratlanul veled, hanem valszeg sok évtizedek egyenes következménye.


Tudom fáj, hogy nem állok be melléd az egész világot szidni, hanem felvetem, hogy esetleg te is tehetsz arról, hogy most itt tartasz az életben.

2020. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Nagyon sok mindent el kellett csesszél az életedben, hogy ide juss. Ez a dolog nem tegnap történt váratlanul veled, hanem valszeg sok évtizedek egyenes következménye."



Nem világos ennek a meglátásnak mi köze van a gondnok meg az én keresetemhez.

2020. okt. 15. 18:35
 3/15 A kérdező kommentje:

Ja és bár tudom nem hiszed (troll-hazudsz stb szólamok) de nem vagyok ám egyedül ezen a munkahelyen aki diplomás és a keresete nem éri el a gondnokét sem.

Nem vagyok egyedül!

2020. okt. 15. 18:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Á a jó öreg alapítványi iskola. Megunhatatlan telenovella.
2020. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Óriási arc :)
2020. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es, de legalább most nem munkaidőben írogat, hanem a saját szabadidejéből :-)


"Milyen humánerőforrás - politika"


Olyan, hogy egy időben boldog-boldogtalan végezhetettfőiskolát, egytemet, függetlenül attól, hogy szükség van-e a képzettségükre vagy sem?

Így aztán mindenki tanult, a szakmunkások meg kihaltak - hát ilyen ez a munkaerő politika.

2020. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok olyan régóta regisztrált ezen az oldalon, de bazz, a Balázst már én is megismerem... beteg vagy öreg, kezeltesd magad.
2020. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Tudod ez azért van mert a soron dolgozók értéket (terméket) állítanak elő, az irodisták meg csak kattintgatnak, interneteznek és nem termelnek hasznot.
2020. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az alapítványi iskolás retardált új szót tanult valamelyik kedvenc HR megmondóoldalán.
2020. okt. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ő nem Balázs, hanem az alapítványi iskolás, ez két külön tag
2020. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!