Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » VÉGZETT valaki a Pennyben...

VÉGZETT valaki a Pennyben ingyenes élelmiszer vegyiáru eladó tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Jót még nem olvastam róla sehol,ismerős nincs személyesen aki végzett ilyet,ezért tapasztalatok érdekelnének.

Nem tudom eldönteni belekezdjek e?Fél éves épzés,de ha elegem van belőle pl:2 hónap után,akkor otthagyhatom az egészet?Légyszi írjatok!


2010. aug. 8. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Arról beszélsz, amelyikben ezt kell előtte aláirni?


"6 hónapig heti 5 munkanapot vesz igénybe, amihez szakmai gyakorlat is tartozik a Penny áruházaiban délelőttös és délutános munkarendben. A képzés időtartama alatt jövedelmet nem biztosítunk"


Ha igen, akkor ingyen dolgozol nekik fél évig.

Nem túl biztató.

2010. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2010. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem ajánlom! Fél évig ingyen gályázol..munkád nem biztos hogy lesz, mert manapság 2-3 órás betanítás után kasszába teszik a diákokat,szóval inkább ne.
2010. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyesztő.Ezek a ti saját tapasztalataitok?Láttam a blogot régebben,de azért köszi.
2010. aug. 12. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tapasztalat, de úgy gondolom fél év ingyen munka, a mai pénzéhes világban röhej!
2010. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!