Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális bruttó fizetés...

Mennyi a reális bruttó fizetés az alábbi SSC-s 'Accountant' állás esetén?

Figyelt kérdés

Tasks:

Application and usage of GL/AP/AR module software,

Initiate daily, weekly vendor payments,

Handle and follow-up rejected payment,

Handle compensation, refund, cross payment requests,

Booking of incoming cash for Hydro operating companies,

Following-up on unapplied cash,

Supporting internal/external audits,

Provide reports and statistics required by locations,

Monthly closing,

Cooperation with European Credit & Collections, Record to Report, Accounts Payable and with the business unit,

Booking of preferred electronic payment methods like Direct Debit, Draft, RIBA,

Remitting files of preferred electronic payment methods like Direct Debit, Draft, RIBA to the banks,

Matching the content of the received bank statement,

Follow-up the miscellaneous payments or receipts,

Matching and reconciliation of the bank statements and general ledger accounts/technical bank accounts to the stage when the monthly closing starts,

Verification, correction and entering of the bookkeeping entries received electronically from the locations,

Contributing to the development and improvement of Payment procedures,

Responsibility for fulfilment of audit requirements related to his/her work in the area assigned to him/her and/or managed by him/her on Payment basis.


REQUIREMENTS:


BSc. Degree in Economics and Business or Finance & Accounting,

1-3 years’ experience gained in financial areas,

Chartered Accountant certification is an advantage,

Confident usage of MS Office tools and SAP is an advantage,

Fluent English and Hungarian (in written and oral form). Any other language (Spanish) is an advantage.



2020. okt. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
BRUTTÓ 500 simán, talán 600 is esetleg.
2020. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 1-3 év inkább tetején vagy, akkor bruttó 600 simán.
2020. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos időközben kiderült, hogy a cég bérsávja erre a munkakörre max Bruttó 540 ezer forint + cafi. (3 év tapasztalattal)

1 évvel 450 bruttó, 2-vel 500 bruttó. Nekem több van mint 2, de br. 520-nál nem tudnak/akarnak többet adni.

2020. okt. 28. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nagyjából pontosan eltaláltuk. Te döntésed hogy 520 bruttóért bevállalod-e.
2020. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, egyébként tök jól belőttétek, utólag is köszönöm! Reménykedtem azért, hogy a 600-hoz közelebb lesz, mint az 500-hoz :D


Már visszautasítottam amúgy, nekem ennyiért nem éri meg. Gondoltam megírom a fejleményeket kommentben, hogy ha más mostanában hasonló poziba belefut, akkor legyen egy kis halvány fogalma a bérsávról.

2020. okt. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!