Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok nekem OKJ-s...

Ajánlanátok nekem OKJ-s szakmákat, amelyek illenének hozzám az alábbi kritériumokkal?

Figyelt kérdés

* Gyenge fizikumú vagyok 52 kg fiúként és van egy mozgásszervi autoimmun betegségem (2 hetente szúrom magam hűtőben tárolt injekcióval) amivel tudok mozogni sőt szükséges is (tehát folyamatos ülőmunka nem tanácsos, de nem kizáró), de nehezebb fizikai tevékenység kilőve (nehezebb súllyal hajlongás, emelés, folyamatos állás kilőve), mert különben le fogok rokkanni.

* 27 évesen még legyen esélyem, hogy elhelyezkedjek benne és a jövőben is piacképes maradjon

* Gyenge a nyelvtudásom szóval logisztikus kilőve, a diplomához is alig lett meg az angol origó nyelvvizsga

* Raccsolok és alapból nem jó a kommunikációm, nem vagyok nagy dumás, önálló, megnyerő személyiség csak szürke kisegér, tehát sales munkakörbe alkalmatlan vagyok

* Egyik szemem műtve volt és a térlátásom is elég gyér szóval darukezelő és társai - ahol fontos a látás - kilőve


Tudom ez elég sok és komoly kritérium de akkor is szeretnék valamit találni, amit januártól elkezdhetnék tanulni.



2020. okt. 18. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomád van?
2020. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: A kérdésem szempontjából irreleváns (de megírom privátban), mert nem szeretem és nincs is benne tapasztalatom és úgy érzem a lehető legrosszabbat választottam.
2020. okt. 18. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól ítélem meg a helyzetet,de targonca jogsi esetleg?
2020. okt. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!